Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

2 godziny temu, dune2 napisał:

jak trep pisze coś o sąsiadach a przecież tu chodzi o tryb nocny jednostki wewnętrznej.

No to palancie głupi zacytuję co napisałeś w pierwszym poście, bo widać nie dość żeś głupi i bezczelny to jeszcze na dokładkę masz zaniki pamięci:

 

Dnia 23.03.2022 o 11:05, dune2 napisał:

Jako że mieszkam w bloku i pod sobą mam sąsiadów to najważniejszym dla mnie parametrem jest głośność klimatyzatora bo nie może przeszkadzać sąsiadom

 

Ale  tak naprawdę nie ma większego znaczenia co palant pisał wcześniej, bo tu chyba raczej dobry psychiatra by miał zastosowanie a nie klimatyzator. :tease2:

 

demo

demo

2 godziny temu, dune2 napisał:

jak trep pisze coś o sąsiadach a przecież tu chodzi o tryb nocny jednostki wewnętrznej.

No to palancie głupi zacytuję co napisałeś w pierwszym poście, bo widać nie dość żeś głupi i bezczelny to jeszcze na dokładkę masz zaniki pamięci:

 

Dnia 23.03.2022 o 11:05, dune2 napisał:

Jako że mieszkam w bloku i pod sobą mam sąsiadów to najważniejszym dla mnie parametrem jest głośność klimatyzatora bo nie może przeszkadzać sąsiadom

 

 

 

demo

demo

1 godzinę temu, dune2 napisał:

jak trep pisze coś o sąsiadach a przecież tu chodzi o tryb nocny jednostki wewnętrznej.

No to palancie głupi zacytuję co napisałeś w pierwszym poście, bo widać nie dość żeś głupi i bezczelny to jeszcze na dokładkę masz zaniki pamięci:

 

Dnia 23.03.2022 o 11:05, dune2 napisał:

Jako że mieszkam w bloku i pod sobą mam sąsiadów to najważniejszym dla mnie parametrem jest głośność klimatyzatora bo nie może przeszkadzać sąsiadom

 

×
×
  • Utwórz nowe...