Skocz do zawartości

Historia edycji

dune2

dune2

eeee teraz to już żartujesz ja Ci dałem konkretne artykuły a Ty mi jakiś amatorski blog tam to jakies głupoty piszą a informacje która ja Ci podałem potwierdza wiele innych stron.

Tak więc zapamiętaj że +3 dB to mniej więcej dwukrotnie głośniej i jest zasadnicza różnica czy klimatyzator w trybie nocnym ma 16 dB czy 19 a o 21 nie wspominając.

Niestety Haier chyba nie ma konkurencji bo szukam i szukam i nie widzę tak cichego klimatyzatora z 5 letnią gwarancją.

 

Tutaj podam Ci jeszcze jedną stronę przeczytaj a może zrozumiesz co to wzrost logarytmiczny

http://www.fizykon.org/akustyka/akustyka_poziom_natezenia.htm

 

przenalizuj zwłaszcza ten zapis 

 

Cytat

2 - krotny wzrost natężenia oznacza wzrost poziomu głośności o ok. 3 dB

10 - krotny wzrost natężenia daje wzrost poziomu głośności o 10 dB

100 - krotny wzrost natężenia daje wzrost poziomu głośności o 20 dB

1000 - krotny wzrost natężenia daje wzrost poziomu głośności o 30 dB

itd...

 

dune2

dune2

eeee teraz to już żartujesz ja Ci dałem konkretne artykuły a Ty mi jakiś amatorski blog tam to jakies głupoty piszą a informacje która ja Ci podałem potwierdza wiele innych stron.

Tak więc zapamiętaj że +3 dB to mniej więcej dwukrotnie głośniej i jest zasadnicza różnica czy klimatyzator w trybie nocnym ma 16 dB czy 19 a o 21 nie wspominając.

Niestety Haier chyba nie ma konkurencji bo szukam i szukam i nie widzę tak cichego klimatyzatora z 5 letnią gwarancją.

 

Tutaj podam Ci jeszcze jedną stronę przeczytaj a może zrozumiesz co to wzrost logarytmiczny

http://www.fizykon.org/akustyka/akustyka_poziom_natezenia.htm

dune2

dune2

eeee teraz to już żartujesz ja Ci dałem konkretne artykuły a Ty mi jakiś amatorski blog tam to jakies głupoty piszą a informacje która ja Ci podałem potwierdza wiele innych stron.

Tak więc zapamiętaj że +3 dB to mniej więcej dwukrotnie głośniej i jest zasadnicza różnica czy klimatyzator w trybie nocnym ma 16 dB czy 19 a o 21 nie wspominając.

Niestety Haier chyba nie ma konkurencji bo szukam i szukam i nie widzę tak cichego klimatyzatora z 5 letnią gwarancją.

dune2

dune2

eeee teraz to już żartujesz ja Ci dałem konkretne artykuły a Ty mi jakiś amatorski blog tam to jakies głupoty piszą

×
×
  • Utwórz nowe...