Skocz do zawartości

Historia edycji

dune2

dune2

1 godzinę temu, demo napisał:

Co ty tą głośnością tak się przejmujesz?

Różnica między 16 a 24 decybelami jest żadna i żadne ucho tego nie wychwyci.

3 db to różnica dwukrotna a między 16 a 24 jest 8 db a to prawie 3x3db (dwukrutoność) wiec prawie 6 razy głośniej.W ciągu dnia może nie ma to znaczenia ale w nocy juz tak.

Na chwilę obecną nie widzę alternatywy do haiera bo nie dość że cichy to 5 lat gwarancji ale to chińczyk którego prawie wszędzie krytykują więc aż strach wydawać na niego tyle kasy.

Trójmiasto jest chyba drogie bo kolejna firma mi przysłała ofertę i instalacja multi to 3500 zł

 

Kolejna firma oferuje mi klimatyzatory Vidicon lub Haiera

" Cena za montaż wraz z urządzeniami oraz 5 letnią gwarancją na urządzenia  9300 złotych netto. 

Model Haier Flexis wraz z montażem 12500 złotych netto, również 5 letnia gwarancja."

 

W trójmieście chyba sa takie ceny bo już pare firm mi przysłąło i średnio sam montaż multi split waha się od ok 3500-4500

A u tych co chcą za haiera 12500 montaż brutto to 5400 zł.

Nie wiem skąd u was tak niskie ceny.

dune2

dune2

58 minut temu, demo napisał:

Co ty tą głośnością tak się przejmujesz?

Różnica między 16 a 24 decybelami jest żadna i żadne ucho tego nie wychwyci.

3 db to różnica dwukrotna a między 16 a 24 jest 8 db a to prawie 3x3db (dwukrutoność) wiec prawie 6 razy głośniej.W ciągu dnia może nie ma to znaczenia ale w nocy juz tak.

Na chwilę obecną nie widzę alternatywy do haiera bo nie dość że cichy to 5 lat gwarancji ale to chińczyk którego prawie wszędzie krytykują więc aż strach wydawać na niego tyle kasy.

Trójmiasto jest chyba drogie bo kolejna firma mi przysłała ofertę i instalacja multi to 3500 zł

 

Kolejna firma oferuje mi klimatyzatory Vidicon lub Haiera

" Cena za montaż wraz z urządzeniami oraz 5 letnią gwarancją na urządzenia  9300 złotych netto. 

Model Haier Flexis wraz z montażem 12500 złotych netto, również 5 letnia gwarancja."

 

W trójmieście chyba sa takie ceny bo już pare firm mi przysłąło i średnio sam montaż multi split waha się od ok 3500-4500

 

Nie wiem skąd u was tak niskie ceny.

dune2

dune2

28 minut temu, demo napisał:

Co ty tą głośnością tak się przejmujesz?

Różnica między 16 a 24 decybelami jest żadna i żadne ucho tego nie wychwyci.

3 db to różnica dwukrotna a między 16 a 24 jest 8 db a to prawie 3x3db (dwukrutoność) wiec prawie 6 razy głośniej.W ciągu dnia może nie ma to znaczenia ale w nocy juz tak.

Na chwilę obecną nie widzę alternatywy do haiera bo nie dość że cichy to 5 lat gwarancji ale to chińczyk którego prawie wszędzie krytykują więc aż strach wydawać na niego tyle kasy.

dune2

dune2

27 minut temu, demo napisał:

Co ty tą głośnością tak się przejmujesz?

Różnica między 16 a 24 decybelami jest żadna i żadne ucho tego nie wychwyci.

3 db to różnica dwukrotna a między 16 a 24 jest 8 db a to prawie 3x3db (dwukrutoność) wiec prawie 6 razy głośniej.W ciągu dnia może nie ma to znaczenia ale w nocy juz tak.

dune2

dune2

26 minut temu, demo napisał:

Co ty tą głośnością tak się przejmujesz?

Różnica między 16 a 24 decybelami jest żadna i żadne ucho tego nie wychwyci.

3 db to różnica dwukrotna a między 16 a 24 jest 8 db a to prawie 3x3db (dwukrutoność) wiec prawie 6 razy głośniej.

dune2

dune2

24 minuty temu, demo napisał:

Co ty tą głośnością tak się przejmujesz?

Różnica między 16 a 24 decybelami jest żadna i żadne ucho tego nie wychwyci.

3 db to różnica dwukrotna więc 8 db to prawie 3x2 wiec prawie 6 razy głośniej.

×
×
  • Utwórz nowe...