Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

56 minut temu, dune2 napisał:

Zastanawia mnie cena robocizny dlatego sprawdzę jeszcze inne firmy.

Średnia cena robocizny to od 800 do 1500 zet. W zależności od stopnia skomplikowania instalacji i regionu. Chyba szukają jelenia.

56 minut temu, dune2 napisał:

Moskitiery to z pewnością kiepski pomysł wiem bo mam od lat w jednym pokoju dlatego lepsza klima i nie otwieranie wieczorami okien.

Moskitiera + klima, nie pisalem że sama moskitiera.

Nawet jak masz klimę to okno musisz choć trochę uchylić, żeby wchodziło świeże powietrze. Wolisz oddychać chłodnym i zużytym a nie tą morską bryzą.:icon_mrgreen:

demo

demo

54 minuty temu, dune2 napisał:

Zastanawia mnie cena robocizny dlatego sprawdzę jeszcze inne firmy.

Średnia cena robocizny to od 800 do 1500 zet. W zależności od stopnia skomplikowania instalacji i regionu. Chyba szukają jelenia.

54 minuty temu, dune2 napisał:

Moskitiery to z pewnością kiepski pomysł wiem bo mam od lat w jednym pokoju dlatego lepsza klima i nie otwieranie wieczorami okien.

Moskitiera + klima, nie pisalem że sama moskitiera.

Nawet jak masz klimę to okno musisz choć trochę uchylić, żeby wchodziło świeże powietrze, bo bedziesz oddychać zużytym niż tą morską bryzą.:icon_mrgreen:

demo

demo

47 minut temu, dune2 napisał:

Zastanawia mnie cena robocizny dlatego sprawdzę jeszcze inne firmy.

Średnia cena robocizny to od 800 do 1500 zet. Chyba szukają jelenia.

49 minut temu, dune2 napisał:

Moskitiery to z pewnością kiepski pomysł wiem bo mam od lat w jednym pokoju dlatego lepsza klima i nie otwieranie wieczorami okien.

Moskitiera + klima, nie pisalem że sama moskitiera.

Nawet jak masz klimę to okno musisz choć trochę uchylić, żeby wchodziło świeże powietrze, bo bedziesz oddychać zużytym niż tą morską bryzą.:icon_mrgreen:

×
×
  • Utwórz nowe...