Skocz do zawartości

dom w zabudowie szeregowej


wika

Recommended Posts

Witam Wszystkich,
Czy ktoś z Was ma może jakieś informacje dot kosztów budowy domu w zabudowie szeregowej?( ok 130 m kw)
Jestem dopiero na samym początku tej długiej drogi( dwa tygodnie temu kupiłam działkę pod zabudowę szergową) i nie wiem na jakie koszty muszę się przygotować. Chodzi mi o stan surowy otwarty i zamknięty (chcemy podzielić budowę na dwa etapy). Bardzo proszę o wszelkie informacje i wskazówki.
Link do komentarza
Witam
Koszty są w zależności o jaką wysokość domu mówimy czy piętrową czy dwupiętrową z wysoką suteryną i garażem no i z jakich materiałów ściany i jaki strop , dach też trzeba wiedzieć czym będzie kryty. I oczywiście jak wykończony trzeba się dowiedzieć w względem ogrzewania u sąsiadów jaśli ma każdy ogrzewanie gazowe to nie zamontujesz pieca na paliwo stałe.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Witam Wszystkich,
Czy ktoś z Was ma może jakieś informacje dot kosztów budowy domu w zabudowie szeregowej?( ok 130 m kw)
Jestem dopiero na samym początku tej długiej drogi( dwa tygodnie temu kupiłam działkę pod zabudowę szergową) i nie wiem na jakie koszty muszę się przygotować. Chodzi mi o stan surowy otwarty i zamknięty (chcemy podzielić budowę na dwa etapy). Bardzo proszę o wszelkie informacje i wskazówki.


Poczytaj Budujemy dom tam są kosztorysy,coś się znajdzie. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...