Skocz do zawartości

Rządowy program Moje Ciepło - kto może skorzystać?


Recommended Posts

Gość Sławek

Polecam bardzo skorzystanie z programu czyste powietrze! Ja dzięki temu mogłem wymienić stary piec węglowy na ekologiczny i bezobsługowy kocioł. Nie wyobrażam sobie już życia bez niego hehe zasypuję i zapominam, super wygoda!

Link do komentarza
15 godzin temu, Gość Sławek napisał:

Polecam bardzo skorzystanie z programu czyste powietrze! Ja dzięki temu mogłem wymienić stary piec węglowy na ekologiczny i bezobsługowy kocioł. Nie wyobrażam sobie już życia bez niego hehe zasypuję i zapominam, super wygoda!


Taaa, i pewnie popiół magicznie znika. :)

Link do komentarza
Gość gość sławek
tak czyste powietrze, ale jak się ciemno robi to już jest inaczej :) Nadal funkcjonuje stara zasada segregacji śmieci na nie palne i palne po zmroku.
Link do komentarza
Gość retro23
Samoobsługowy piec węglowy - ciekawe. Pierwszy raz o takim słyszę, a montuje piece już jakiś czas. Jeżeli kolega wsypuje eko - groszek i nie czyści popielnika to naprawdę fajny kociołek.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

skorzystałam z programu czyste powietrze, ja postawiłam na pellet - zasypuję i zapominam. Bardzo polecam. jak przypomnę sobie stary piec.. ciągłe wygaszanie, rozpalanie.. powrót po weekendzie do domu w którym było 13 stopni, brr! teraz i na tydzień wyjade i wracam do ciepłego. nie wiem czemu tak długo się wzbraniałam

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...