Skocz do zawartości

butla gazowa 11 kg + piecyk


kintaro

Recommended Posts

Cześć,
Mam takie pytanie. Bo mam altankę na działce i lubię sobie przyjść teraz i dłubać i majsterkować i żeby ogrzać altankę to używam butli z gazem i do tego piecyk. Mam pytanie odnośnie butli, bo kupiłem specjalnie taką przejściówkę że można tankować lpg na stacji do butli. Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z tankowaniem, czy przy tankowaniu butla ma jakieś ograniczenie tak jak przy tankowaniu samochodu? tzn że jak już będzie full, to po prostu dystrybutor da znać, że jest już pełne i przestanie nabijać, czy niekoniecznie? albo jest na to jakiś sposób, że jak butla jest pusta to wiadomo ile litrów można zatankować? wiem, że jest to nie do końca legalny sposób, ale chciałem trochę zaoszczędzić, bo na dzień dzisiejszy trzeba zapłacić 100 pln za wymianę butli, będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam

Link do komentarza
4 godziny temu, kintaro napisał:

Cześć,
Mam takie pytanie. Bo mam altankę na działce i lubię sobie przyjść teraz i dłubać i majsterkować i żeby ogrzać altankę to używam butli z gazem i do tego piecyk. Mam pytanie odnośnie butli, bo kupiłem specjalnie taką przejściówkę że można tankować lpg na stacji do butli. Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z tankowaniem, czy przy tankowaniu butla ma jakieś ograniczenie tak jak przy tankowaniu samochodu? tzn że jak już będzie full, to po prostu dystrybutor da znać, że jest już pełne i przestanie nabijać, czy niekoniecznie? albo jest na to jakiś sposób, że jak butla jest pusta to wiadomo ile litrów można zatankować? wiem, że jest to nie do końca legalny sposób, ale chciałem trochę zaoszczędzić, bo na dzień dzisiejszy trzeba zapłacić 100 pln za wymianę butli, będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam

Butli się na stacji LPG nie nabija, brak jest odpowiedniego urządzenia do nabijania butli, oraz samo nabijanie nie wystarczy, oczywiście da się, ale to ryzykowne, kupuje się na wymianę ze stojaka, taka butla jest sprawdzana, ma atest, plombę, oraz wymienioną uszczelkę jednorazową.   

Link do komentarza
13 godzin temu, retrofood napisał:

Wczoraj płaciłem 70

Jutro już tyle nie zapłacisz... Dzisiaj kolejki pod stacjami i W OCZACH drożejące paliwo... gaz na pewno też pooooleeeeeciiiiii...

 

 

 

 

Podczas oczekiwania w kolejce do dystrybutora...

Zdjęcie z sieci, nie moje - wczoraj zatankowałem do pełna (bo już musiałem)

obraz.thumb.png.b22487d6cf25e0fff4ac7d7d73cb038b.png

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...