Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Wyposażenie łazienki - jaka wysokość umywalki? Instalacja sanitariatów.

Recommended Posts

Przystosowanie łazienki do potrzeb przyszłych użytkowników musi uwzględniać nie tylko jej walory funkcjonalne i estetyczne, ale również wymagania techniczne niezbędne do zainstalowania wybranych urządzeń. O aranżacji łazienki warto pomyśleć już na etapie wstępnych prac wykończeniowych, gdyż wtedy łatwo zamontować konieczne orurowanie, położyć izolacje czy odpowiednio rozmieścić podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/lazienka/a/100348-wyposazenie-lazienki-jaka-wysokosc-umywalki-instalacja-sanitariatow

Najwygodniej dopasować wysokość montażu umywalki do wzrostu dorosłych domowników. Nie dla każdego komfortowe będzie 85 cm.

Małe dzieci na ogół korzystają z "pomocników" z antypoślizgową powierzchnią, np. takich.

fot. ikea

obraz.png

Edytowano przez Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza (zobacz historię edycji)
  • Dziękuję 1
Gość Paweł
Sam miałem problemy z instalacją pewnych sprzętów, a jak żona wspomniała o bidecie to już tylko widziałem ile czeka mnie przeróbek w przyłączach. Ale znaleźliśmy nakładkę myjącą uspa i już nie było potrzeby kombinować. Remont wyszedł ładnie tylko umywalka mogła być wyżej

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...