Skocz do zawartości

Prysznic walk-in - zalety i wady - co wziąć pod uwagę przy projektowaniu?


Recommended Posts

Prysznic typu walk-in to dzisiaj popularny element łazienek, znacznie częściej wybierany niż tradycyjna kabina prysznicowa. Większość podejmuje decyzję o aranżacji prysznica z odpływem liniowym świadomie, po głębokich przemyśleniach są jednak i tacy, którzy nie mogą się zdecydować. Dla tych drugich przygotowaliśmy zestawienie zalet i wad takiego rozwiązania. Jeżeli i Ty do nich należysz, to mamy nadzieję, że pomoże Ci ono dokonać właściwego wyboru.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/lazienka/polecane/98743-prysznic-walk-in-zalety-i-wady-co-wziac-pod-uwage-przy-projektowaniu

Link do komentarza
Ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze zrobiłam sobie na wc nakładkę myjącą uspa, tym bardziej, że niedługo rodzę i te wszystkie rozwiązania mają mi ułatwić funkcjonowanie w życiu codziennym jak pojawi się maluszek.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Marek

Od razu zaproponuję zestaw grzewczy składający się z maty grzewczej pod płytki i termostatu WiFi. Bo przecież taka łazienka i prysznic musi mieć ciepłą i przyjemną podłogę. :) Kupiłem do siebie kolejny zestaw grzewczy, który jako jedyny na rynku posiada gwarancję również na naprawę podłogi, na zimne dmuchać. To polecam bo ludzie nie zdają sobie sprawy jak kupują tego typu produkty. Jest to super opcja w porównaniu do mat z "gwarancją dożywotnią" :) Po co komu nowa mata jak trzeba samemu na własny koszt skuwać podłogę :D A i jeszcze termostaty podłogowe mają 12 lat gwarancji a nie 2 czy 5 lat. 

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Na początku wszystko fajnie , ale po latach wszelkie prace naprawcze poniżej płytek ? niezazdroszczę :( . Fachowiec nieżle zarobi . 25 lat gwaracji ?? ciekawe czy firma gwarantująca i wykonawcza będzie jeszcze istniała , oby ....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...