Skocz do zawartości

Zlewozmywak-montaż


Recommended Posts

Witam, szafki mają nóżki 10 cm plus 4 cm blatu...Jestem niska więc dam radę🙃

Uchwyty teraz też mamy wystające i jest dobrze...dziękuję serdecznie za porady😌

P.S. Czy zbicie glazury z płyty gk jest mocno kłopotliwe? Może wyciąć płytę z glazurą i dać nową gk?

Link do komentarza

Hm...wydaje mi się ,że na klej do glazury....nie jest tego dużo..3x6 płytek...dom jest stary z belek więc nie ma problemu ani z wycięciem ani z położeniem nowej płyty...tylko to wszystko musimy zrobić sami...teraz u nas godzina pracownika budowlanego to 40 zł,razy 8 godzin razy 2 pracowników😵💫 wielkiego wyboru nie mamy...🙄

Link do komentarza
2 godziny temu, vlad1431 napisał:

Raczej nie ma opcji, u mnie glazura popękała, a od płyty nie odeszła. 

 

Znałem kilku głównych technologów z naszych czołowych firm, produkujących kleje (sprzedawałem maszyny pakujące) i słuchałem ich nauk. Kleje są (bywają) różne. Są takie, że po kilku godzinach nie oderwiesz dwóch płytek sklejonych stronami szkliwionymi i to nie umytymi. A są takie, które ułatwiają demontaż. I to się czasem robi celowo, a czasem nie. Jeden opowiadał jak po unowocześnieniu linii produkcyjnej zaczął im wychodzić szajs, pomimo stosowania sprawdzonej receptury. I dopiero po paru tygodniach odkryli, że winny jest nowy taśmociąg. Był za długi i pod wpływem drgań następowało rozwarstwianie mieszanki. Do części worków trafiała wzmocniona, a do części piasek z cementem.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Dzień dobry. My prawie już po remoncie...glazura odeszła super od płyty, wszystko się udało👍🏻 Teraz czeka na montaż blatu i mebli , piekarnika i płyty gazowej...no i tu pojawia się zagwostka..płyta musi być nad szafką z piekarnikiem...z tym że wypada to w rogu...może na rysunku będzie to widoczne...szafka będzie w rogu między ścianą a kominem i jak teraz wyciąć dziure pod płytę (odległość od brzegu blatu??)... na rysunku to niby 5 cm od krawędzi..ale czy zmiesci się nad piekarnikiem i szafką? Ratunku🤭ten biały margines to jakby ściana z kominem...

9EE26D29-F782-44A5-AB68-F6AD8833B878.jpeg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...