Skocz do zawartości

Dom przy Zamkowej / Boduch


irenka

Recommended Posts

Witam .Czy ktoś buduje {budował} Dom przy Zamkowej lub Akacjowej -obydwa są oparte na tym samym projekcie.Proszę o kontakt.Wszystkie pomieszczenia są na jednym poziomie, ciekawy układ spełniający potrzeby 4-5 osobowej rodziny.Możliwość adaptacji poddasza co przy obecnym kącie nachylenia dachu daje ok.51mpu a przy podniesieniu ścianki kolankowej o jeden pustak ok75mpu.Wszystkie dodatkowe elementy jak garaż ,wiata, pom. gospodarcze można dostawiać lub usuwać ..zwarta bryła ,nieskąplikowany dach dają podstawy by sądzić ,że będzie to dom energooszczędny.Schody na poddasze można umieśćić w miejscu dodatkowej łazienki a pod schodami wyjdzie wc.CZEKAM NA OPINIE.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Pani Bogusiu proszę o kontakt -jak posuwają się prace, może jakieś zdjęcia. Pozdrawiam


Prace ida doś szybko właśnie zaczęliśmy dach. Zmiany jakie zrobilismy to piwnica o powierzchni 30m2 pod kuchnia i łazienka.Klatka schodowa do ppiwnicy w miejscu pomieszczenia gospodarczego oczywiście kosztem łazienki tej obok kuchni.Zostało tutaj małe wc.Łazienka w części sypialnej została powiekszona do7m2,kosztem sypialni . Teraz kiedy ucielismy na łazienke z reszty kąta tej sypialni robimy garderobę.Wiec sypialnia z 19,5m jest teraz raptem 12,70m2.Kominek w salonie jest przeniesiony do kąta na prawo. a propo mam lustrzane odbicie Front na zachud,Proszę szczeze powiedziec co o tym wszystkim myślisz.
Link do komentarza
Cytat

Prace ida doś szybko właśnie zaczęliśmy dach. Zmiany jakie zrobilismy to piwnica o powierzchni 30m2 pod kuchnia i łazienka.Klatka schodowa do ppiwnicy w miejscu pomieszczenia gospodarczego oczywiście kosztem łazienki tej obok kuchni.Zostało tutaj małe wc.Łazienka w części sypialnej została powiekszona do7m2,kosztem sypialni . Teraz kiedy ucielismy na łazienke z reszty kąta tej sypialni robimy garderobę.Wiec sypialnia z 19,5m jest teraz raptem 12,70m2.Kominek w salonie jest przeniesiony do kąta na prawo. a propo mam lustrzane odbicie Front na zachud,Proszę szczeze powiedziec co o tym wszystkim myślisz.

u nas będzie osobny budynek gospodarczy z piwnicą kotłownią i garazami oraz strychem , w domu poddasze użytkowe-schody z holu przy pokoju nr 4 będą wchodzić trochę do niego a przestrzeń pod nimi można wykorzystać na zabudowę szafy - lub bibliotekę - z pomieszczenia gosp. spiżarnia z wejściem od kuchni - pokój przy jadalni skrócony a pomiędzy nim a kuchnią zamknięta garderoba oraz wyjście boczne na zewnątrz-kominek przesunięty w róg. Wasze zmiany są ciekawe przy opcji z piwnicą ,interesujący jest pomysł z powiększeniem łazienki i małą garderobą.CIEKAWI MNIE KOSZT STANU ZAMKNIĘTEGO I KOSZT DACHU . Bogusiu w jakim regionie budujecie ,MYŚLĘ ŻE BĘDZIEMY NADAL W KONTAKCIE Pozdrowienia i życzę szybkiego zamieszkania i przyjemności z urządzania domu
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata temu...
Witam
Czy ktoś buduje lub wybudował "Dom przy zamkowej" lub "Dom przy akacjowej"
w okolicach lub najbliżej Bydgoszczy chciałbym się spotkać z taką osobą i wymienić,
porozmawiać o doświadczeniach takiej budowy oraz zobaczyć ten dom.
Ja startuje z budową na dniach jak pogoda pozwoli. icon_biggrin.gif
Mój mail arkme@o2.pl
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...