Skocz do zawartości

Historia edycji

Dorsz Dorsz

Dorsz Dorsz


Dodanie tekstu

No chce wyburzyć ściany te wszystkie co działek zbudował  czyli te pomiędzy dużym pokojem a pomieszczeniami gospodarczymi i pomiędzy pokojem małym a kuchnia ( ściany z dykty) ale od czego zacząć. Jeśli chciałabym pomieszczenia gospodarcze zlikwidować a ten  duży pokój podzielić na pół bo są dwa okna i powiększy te pokoje o te pomieszczenia gospodarcze to co najpierw. Ściany sufit, podłoga bo kompletnie się nie znam, chce zmienić wogole cała instalację elektryczną hydrauliczna założyć gaz . Ale chcę ten remont robić etapami stąd pytanie jak powinny wyglądać etapy remontu po kolei   bo nie stać mnie na remont wszystkiego naraz .

Dorsz Dorsz

Dorsz Dorsz

No chce wyburzyć ściany te wszystkie co działek zbudował ..ale od czego zacząć. Jesli chciałabym pomieszczenia gospodarcze zlikwidować a ten  duży pokoj podzielić na pół bo są dwa okna i powiększy te pokoje o te pomieszczenia gospodarcze to co najpierw. Ściany sufit, podłoga bo kompletnie się nie znam, chce zmienić wogole cała instalację elektryczną hydrauliczna założyć gaz . Ale chcę ten remont robić etapami stąd pytanie jak powinny wyglądać etapy remontu pokolei 

×
×
  • Utwórz nowe...