Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Ile kosztuje przydomowa oczyszczalnia z montażem?


Recommended Posts

Analizując rynek, zauważamy, że koszt przydomowej oczyszczalni ścieków wraz z montażem może wahać się od 10 tys. złotych do aż 25 tys. a niekiedy nawet powyżej tej kwoty. Co sprawia, że oferowane w branży urządzenia są tak różne cenowo?


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/woda-i-kanalizacja/a/99921-ile-kosztuje-przydomowa-oczyszczalnia-z-montazem

Link to postu
Gość Ekolog
Bardzo mądre rozwiązanie własna oczyszczalnia i własne ujęcie wody .Ja płacę krocie za wodę z rzeki ktøra płynie 100 m. dalej .Woda stała się doskonałym žrødłem dochodu dla røžnych spøłek .
Link to postu

No to, Ekologu, bierz dwa wiadra oraz koromysło na barki i hajda! Sto metrów dla takiego spryciarza, to jak drobny ziemniaczek dla byka. Przynieś sobie tę wodę z rzeki, będzie darmo! No i zaoszczędzisz krocie.

Link to postu
Gość Szef666
Oczyszczalnia standardowa to 2500. Kruszywo max 1500 z transportem. Dzień pracy koparki max 1500. Rury ok 60 MB to 300zl. Rury wyjścia na pow to 300. Włóknina to że 300. I jeden dzień pracy dla 2 osób. Bzdurna cena za tą oczyszczalnie
Link to postu
  • 3 miesiące temu...
Gość Stefan_monter
Szef666 ty chyba opisujesz oczyszczalnie ekologiczną czyli zwykły plastikowy zbiornik, osadnik gnilny, gdzie ścieki nie są oczyszczane tylko to co cięższe opada na dno a reszta syfu leci do ziemi i śmierdzi jak z szamba bo to takie jakby szambo. Oni tutaj piszą o oczyszczalniach z napowietrzaniem, to coś zupełnie innego, z tego wychodzi prawie czysta woda, nie śmierdząca i bezbarwna.
Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...