Skocz do zawartości

Historia edycji

AlfredSpielman

AlfredSpielman


redakcja tekstu

Dzień dobry, przygotowuję się do remontu generalnego domu z lat '70 i ostatnio spodobał mi się pomysł na szeroki parapet, na którym można wygodnie siedzieć. Chciałbym coś takiego zrobić w dwóch pokojach. W załączniku umieściłem wizualizacje jak to miało by wyglądać (stan obecny i planowany). Dom znajduje się w Krakowie na terenie bez MPZP, okna wychodzą na ogród, do granicy działki jest jakieś 11m. I tu się pojawia moje pytanie - czy taka rozbudowa wymaga pozwolenia na budowę, lub innego zgłoszenia/zezwolenia/prawnego zabiegu? Bardzo dziękuję z góry za pomoc.

 

widok 1.1.png

 

widok 1.2.png

 

widok 2.1.png

 

widok 2.2.png

AlfredSpielman

AlfredSpielman

Dzień dobry, przygotowuję się do remontu generalnego domu z lat '70 i ostatnio spodobał mi się pomysł na szeroki parapet, na którym można wygodnie siedzieć. Chciałbym coś takiego zrobić w dwóch pokojach. W załączniku umieściłem wizualizacje jakby to miało wyglądać (stan obecny i planowany). Dom znajduje się w Krakowie na terenie bez MPZP, okna wychodzą na ogród, do granicy działki jest jakieś 11m. I tu się pojawia moje pytanie - czy taka rozbudowa wymaga pozwolenia na budowę, lub innego zgłoszenia/zezwolenia/prawnego zabiegu? Bardzo dziękuję z góry za pomoc.

widok 1.1.png

widok 1.2.png

widok 2.1.png

widok 2.2.png

×
×
  • Utwórz nowe...