Skocz do zawartości

Koszt budowy domku 150m2


Recommended Posts

Witam, pytanie jest dosyć standardowe ale przyznam, że nie za bardzo wiem jakiej kwoty moge sie spodziewać,bo spotkałem się z kilkoma wersjami. Projekt archtektoniczny już mam wraz zpozwoleniami na budowę. Bryła jest prosta w kształcie kwadratu, jedno pietro dach płaski, bez garażu, powierzchnia 150 m2. Interesuej mnie cena budowy stanu surowego zamkniętego. Żadne luksusy czysty standard. Dodam ze jestem ze śląska. Z góry dzięki.
Link do komentarza
Cytat

nie chodzi mi o robocizne bo to bym zaznaczył pytanie jest proste ile będzie kosztować budowa stanu surowego zamkniętego ( Łącznie z robocizną ). A budować chce z pustaków.


Bez projektu a nawet chociaż wyglądu tego domu to cena raczej prawdopodobna obarczona dużym błędem - myślę, że ok. 180 000-200 000 pln
Link do komentarza
Cytat

ale dzięki własnie myślałem ze ok 200-250 tys


Na stronie https://budujemydom.pl - szukać w kosztorysach domów jest chyba kosztorys ( z 2007r i chyba jeszcze aktualny domu o podobnym metrażu. Wydaje mi sie , że stan surowy zamkniety jest do zrobienia w 150 000 zł ale wszystko zależy od technologii i własnego zaangażowania.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...