Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

10 godzin temu, CrazyAccountant napisał:

Chodzilo mi o troche inna sytuacje: elektryk podlaczal mi kiedys oswietlenie i wylaczyl prad w calym mieszkaniu - w tym rowniez zasilanie dla sterowania ogrzewaniem podlogowym i zapomnial potem wlaczyc. Zauwazylem to dopiero nastepnego dnia wiec przez 24h piec w bloku normalnie pracowal i doprowadzal ogrzewanie do mieszkania (bo w calym bloku byl prad). Tylko w moim mieszkaniu nie dzialala pompka, sterownik itd. Zastanawia mnie teraz czy taka sytuacja mogla doprowadzic do jakiejs awarii? 

Przetestuj, awarii nie spowodujesz, mieszkanie w blokach nie wychładza się tak szybko, zwłaszcza takie znajdujące się  w środkowej części budynku. A to co masz to prawdopodobnie Logoterma.

animus

animus

10 godzin temu, CrazyAccountant napisał:

Chodzilo mi o troche inna sytuacje: elektryk podlaczal mi kiedys oswietlenie i wylaczyl prad w calym mieszkaniu - w tym rowniez zasilanie dla sterowania ogrzewaniem podlogowym i zapomnial potem wlaczyc. Zauwazylem to dopiero nastepnego dnia wiec przez 24h piec w bloku normalnie pracowal i doprowadzal ogrzewanie do mieszkania (bo w calym bloku byl prad). Tylko w moim mieszkaniu nie dzialala pompka, sterownik itd. Zastanawia mnie teraz czy taka sytuacja mogla doprowadzic do jakiejs awarii? 

Przetestuj, awarii nie spowodujesz, mieszkanie w blokach nie wychładza się tak szybko, zwłaszcza takie znajdujące się  w środkowej części budynku.

animus

animus

10 godzin temu, CrazyAccountant napisał:

Chodzilo mi o troche inna sytuacje: elektryk podlaczal mi kiedys oswietlenie i wylaczyl prad w calym mieszkaniu - w tym rowniez zasilanie dla sterowania ogrzewaniem podlogowym i zapomnial potem wlaczyc. Zauwazylem to dopiero nastepnego dnia wiec przez 24h piec w bloku normalnie pracowal i doprowadzal ogrzewanie do mieszkania (bo w calym bloku byl prad). Tylko w moim mieszkaniu nie dzialala pompka, sterownik itd. Zastanawia mnie teraz czy taka sytuacja mogla doprowadzic do jakiejs awarii? 

Przetestuj, mieszkanie w blokach nie wychładza się tak szybko, zwłaszcza takie znajdujące się  w środkowej części budynku.

×
×
  • Utwórz nowe...