Skocz do zawartości

Izodom 2000 Polska - Przystępne cenowo domy wysoce energooszczędne i pasywne


Recommended Posts

Ministerstwo Gospodarki opublikowało raport "Polityka energetyczna Polski do 2030", z którego wynika, że w ciągu 15 lat ceny energii grzewczej mają wzrosnąć nawet o 45%. Jak budować, żeby dziś nie przepłacić za materiały i robociznę i przez lata cieszyć się niskimi wydatkami na energię grzewczą? Rozwiązaniem jest niezwykle energooszczędna technologia Izodom.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budownictwob2b.pl/przegrody/baza-wiedzy/izolacje-termiczne-i-akustyczne/21414-izodom-2000-polska-przystepne-cenowo-domy-wysoce-energooszczedne-i-pasywne

Link do komentarza
Gość Adam Janczyński 608100146
Proponuję porównanie technologii HIAT I gen., dla budynku 75 m2, koszt 1 m2 wyniesie 1400,-, w cenie wszystkie instalacje, pompa ciepła, odzysk i wykorzystanie wód opadowych , wszystkie materiały recyclingowe, izolacja termiczna 34 cm, budynek spełni nzeb, czas montażu na terenie budowy 8 m2/godzinę. Możliwość podpisania umowy dzisiaj i oddania kluczy do prawie gotowego budynku( bez ceramiki, podłogowej i ściennej, pokrycia pdłóg i pomalowania gotowych ścian oraz bez umeblowania). Nowoczesna architektura budynku. Nie możemy jeszcze oferować budynków w technologii HIAT II generacji, ale ustaliliśmy koszt takiegoż budynku na 1120,- zł / m2. II generacja wymaga wyposażenia wytwórni na poziomie 4.0 tymczasem uzależnione od unijnych dotacji.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...