Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

51 minut temu, retrofood napisał:

Myszy rozniosą.

Chyba za 100 lat, granulat ma to do siebie że nie da się gryzoniom korytarzy budować, muszą łazić po wierzchu.  

40 minut temu, Ensid993 napisał:

Pod deskami jest pułap między kolejnymi deskami (ok 15cm) a pod kolejnymi deskami zaczyna się sufit sąsiada

 

Właśnie mi zalecali styropian w granulacie, wchodzi w każdą szparę i fajnie wypełnia. To jest mieszkanie na 1 piętrze, nie widziałem żadnych śladów myszy, tam była glina, ale całą wyzbierałem

Musisz jeszcze te dechy  wywalić i wyłożyć rynny folią budowlaną, ale folię przybijasz do belek po bokach i nie wolno stawać na deski sufitu sąsiada bo można wpaść do wnętrza. 

animus

animus

46 minut temu, retrofood napisał:

Myszy rozniosą.

Chyba za 100 lat, granulat ma to do siebie że nie da się gryzoniom korytarzy budować.  

36 minut temu, Ensid993 napisał:

Pod deskami jest pułap między kolejnymi deskami (ok 15cm) a pod kolejnymi deskami zaczyna się sufit sąsiada

 

Właśnie mi zalecali styropian w granulacie, wchodzi w każdą szparę i fajnie wypełnia. To jest mieszkanie na 1 piętrze, nie widziałem żadnych śladów myszy, tam była glina, ale całą wyzbierałem

Musisz jeszcze te dechy  wywalić i wyłożyć rynny folią budowlaną, ale folię przybijasz do belek po bokach i nie wolno stawać na deski sufitu sąsiada bo można wpaść do wnętrza. 

×
×
  • Utwórz nowe...