Skocz do zawartości

Stajnia po sąsiedzku


Misiek26600

Recommended Posts

Dobry wieczór

Problem polega na tym, ze mój sąsiad zamierza otworzyć, a nawet już prowadzi Stajnie dla Konii, obok mojej działki.

Działka jest pusta niezagospodarowana, natomiast będzie na sprzedaż, wiadomo raczej żaden klient nie zainteresuje się działka obok której jest Stajnia.

Czy da się w jakiś sposób temu zapobiec ?

Czy ta osoba przypadkiem nie potrzebuje pozwolenia od sąsiadów na prowadzenie takiej działalności ?

pozdrawiam serdecznie 

Link do komentarza
Dnia 16.12.2021 o 03:17, Misiek26600 napisał:

będzie na sprzedaż

W ofercie sprzedaży tej działki napisz, że przez płot jest stajnia, to - przy korzystym jej położeniu - znajdzie się koniarz, który nie ma gdzie 🐎 konia trzymać i to będzie plusem w ofercie :icon_mrgreen:...

Z tego, animusowego linku wygląda, że sprawa jest trudna, ale nie beznadziejna... W pewnej sytuacji może to być długie"kopanie się z koniem"... z różnym efektem...

Jeśli nie masz ukończonych studiów prawniczych, to Twój adwokat podbuduje swój portfel...

Link do komentarza
Dnia 16.12.2021 o 03:17, Misiek26600 napisał:

raczej żaden klient nie zainteresuje się działka obok której jest Stajnia.

Po wsiach dużo robi się takich ,,klientów'' z ,, wielkich'' miast którym przeszkadza po sprowadzeniu się dosłownie wszystko- kury gdaczą , krowy muczą , konie rżą .........tiaaaaa .... ,,Tylko koni , tylko koni , tylko koni żal....''

Link do komentarza
7 minut temu, retrofood napisał:

Mało kiedy z tym człowiekiem się zgadzam, ale mam podobne odczucia.

No pacz Pan.....:icon_biggrin:

Od trzech lat ktoś obok mnie , to jest pas ochronny zieleni w centrum miasta , wypasa konie w sezonie , pasą się jakieś 50 m od mojej działki .....nie znam piękniejszego dżwięku jak rżenie zadowolonego konia ....Ładuje mi to w sezonie baterie jak piję poranną kawę.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...