Skocz do zawartości

hałas zsuwającego się śniegu z dachu


Recommended Posts

mam duży problem mieszkam na poddaszu i rozpierd ala mi głowe sytuacja polegająca na tym,że kiedy nasypie śniegu mi na dachu to jak ten  śnieg przymarznie i spada z z dachu to jest bardzo uciążliwy hałas (huk)  nie wytrzymuje tego psychicznie, kur wa mać 15 lat zimy w polsce nie było a teraz taka masakryczna sytuacja....
domyslam sie,ze nic nie poradze na to ? to jest normalne ze jest taki huk jak ten śnieg spada z tego dachu ? to tak ma  być że każdy ktto mieszka na poddaszu nie może spokojnie spać jak jest śnieg????

Link do komentarza
4 minuty temu, retrofood napisał:

Przecież nie było śnieżnych zim, dopiero ostatnio coś parę dni... W lecie też tak masz?

no przeciez pisalem ze 15 lat zimy nie bylo w polsce
dopiero od zeszleg roku i w tym tak jest
nie mam tak w lecie

typie  o co ci chodzi widze ze ironicznie i glupio piszesz 
''dopiero ostatnio od paru dni'' -wczesniej  chciales zaprzeczyc, ale pisząc te zdanie juz nie zaprzeczasz
to wez sie zdecyduj czy zaprzeczasz czy nie zaprzeczasz,  a moze jedno i drugie (w twoim przypadku podejrzewam właśnie tą trzecią opcję!)

Link do komentarza
50 minut temu, borsuczek1 napisał:

 to wez sie zdecyduj czy zaprzeczasz czy nie zaprzeczasz,  a moze jedno i drugie (w twoim przypadku podejrzewam właśnie tą trzecią opcję!)

 

Sorry, poleciałem na skróty i głupio wyszło. Chodziło mi o to czym jest pokryty dach. Czy to blacha i inne dźwięki rezonują też w lecie. No i czy to Twoja chałupa czy wynajmujesz? Znaczy możesz coś robić w sensie inwestycji czy jedynie neutralizować skutki?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...