Skocz do zawartości

i znowu wanna z hydromasażem


diana

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Jakby była nieekonomicznma to ludzie by jej nie kupowali.


Kupują bo nie wiedzą, że zużywa bardzo dużo wody. A później używają bardzo rzadka - zwłaszcza wtedy gdy nie ma kanalizacji tylko szambo. Wtedy jest to bardzo nieekonomiczne. Ale jak wiadomo wszyscy uczą się na własnych błędach - nie na cudzych - dlatego kupują - bo jest to fajna rzecz - niestety później jest tylko rozczarowanie gdy trzeba zapłacić rachunek za wodę lub wybrać szambo po dwóch tygodniach i zapłacić 120zł . icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam, mam pytanie: planuję zakup wanny z hydromasażem firmy hydro top - wanna jest fajna, ale niewiele osób zna firmę. Czy ktoś korzystał już z jej produktów i ma za sobą jakieś doświadczenia? pozdrawiam


Cze.Poczytaj www.hydrotop.pl wszystko zależy od tego co chcesz mieć tj np 6 dysz a może 30 dysz a może masaż perełkowy i do tego cena w porównaniu do innych producentów.
Pozdro
Link do komentarza
Cytat

Fatalnie. Ciśnienia nie można regulować?


Obniżyć łatwo reduktorem,ale podnieść to już wyższa szkoła i koszty.
A'propos obniżania ciśnienia,to przy okazji sprostuję pewien mit.Ciśnienia nie obniżymy przykręcając zawór.W ten sposób jedynie zmniejszymy ilość wypływającej wody,ale nie jej ciśnienie.
Link do komentarza
Ja mam 4 szt po bokach (dwie na strone), dwie na stopy, cztery dysze obrotowe na plecy i 21 szt powietrznych w "podlodze" wanny. Mysle ze wystarczajaca ilosc to jest. Moze na boki jeszcze po jednej nie zaszkodzilo by, ale musi tam byc miejsce na swiatelko icon_smile.gif i "smoka" do zaciagania wody -filtr/siatka wiec juz brak miejsca. Oczywiscie miejsce uzaleznione jest od modelu wanny, ja mam RAVAK'a Rose 165x105 i ma ona taki ksztalt gdzie nie da sie wiele wiecej wsadzic.
Nie mam panelu, ale (jak zwykle w takich sytuacjach icon_smile.gif ) kolega i jest srednio zadowolony. Chcialem do nowej chalupy sobie kupic, ale po jego "optymistycznym" podejsciu do tego (po kilku latach) zrezygnowalem z tego

Pzdr.
Link do komentarza
Cytat

Panel to pomyłka ,mam takowy,to nie hydromasaż a tortura.Wanny z dyszami w dnie są ok ale wolę dziurki w dnie bo nie uwierają w.... do tego dysze na bokach,plecach i na stopy.
Szampan ,cygaro---ale się rozmarzyłem.Bob



Ach.. my rzeczywiście mamy czas na szampana w wannie. icon_eek.gif Żeby tak ktoś za mnie pracował....
Link do komentarza
Cytat

Witam, mam pytanie: planuję zakup wanny z hydromasażem firmy hydro top - wanna jest fajna, ale niewiele osób zna firmę. Czy ktoś korzystał już z jej produktów i ma za sobą jakieś doświadczenia? pozdrawiam


Ztego co wiem wynika że zakup takiej wanny za małą kasę mija się z celem.Trzeba mieć dosuszanie obiegu,lampy do likwidacji bakteri albo konserwatora na etacie.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Wprawdzie nie zawsze wyższa cena oznacza lepszą jakość, ale w tym przypadku raczej uwierzyłbym w to. Tania to może być chińszczyzna i wtedy wanna warczy głośniej niż odkurzacz a może jeszcze trzęsie się, co...?
Ludzie nie raz się nacięli, chcieli trochę luksusu, a tymczasem szkoda gadać. Sporo na temat wanien mówią tutaj
http://forum.leroymerlin.pl/read.php?21,1777,2137#msg-2137
A wy macie jakieś doświadczenia z wannami Falla?
Link do komentarza
Cytat

Wychodzi na to że tak,chyba A+ to klasa najbardziej energooszczędna?Z elektryki to słaby jestem,może ktoś godniejszy dopowie. icon_biggrin.gif



Bez fałszywej skromności. icon_biggrin.gif Ja tam się nie znam ale widzę czasem na lodówkach znaczek "A" I one są te najdroższe. Więc chyba ma pan rację.
Link do komentarza
Cytat

czytałam zupełnie coś innego - ktoś kupił jacuzzi - koszt całkowity 30 tys. zł - wykonane wszystko przez fachowców z branży -a jednak cała rodzina zachorowała na Legionellozę - bardzo niebezpieczną chorobę. Czytałam o tym w "Budujemy Dom" - dość obszerny artykuł.


Zupełnie coś innego? Czyli wymyśliłem sobie to o klimie?
Pierwszy udokumentowany przypadek tej choroby miał miejsce chyba w latach siedemdziesiątych 20 wieku.Zmarło wtedy kilkadziesiąt osób ,uczestników zjazdu weteranów wojennych tzw legionu /choroba legionisty/,udowodniono że przyczyną choroby była klimatyzacja sali konferencyjnej . icon_biggrin.gif Bob
Link do komentarza
Cytat

Zupełnie coś innego? Czyli wymyśliłem sobie to o klimie?
Pierwszy udokumentowany przypadek tej choroby miał miejsce chyba w latach siedemdziesiątych 20 wieku.Zmarło wtedy kilkadziesiąt osób ,uczestników zjazdu weteranów wojennych tzw legionu /choroba legionisty/,udowodniono że przyczyną choroby była klimatyzacja sali konferencyjnej . icon_biggrin.gif Bob



Czytałam że weterani przywlekli to z Iraku. Z tamtych terenów w każdym razie.
Link do komentarza
Co do tej choroby, to oczywiście wydaje mi się, że nie jest to jakieś zjawisko częste, tak naprawdę chyba rozpowszechnione na jakiejś stronie w necie, gdzie również czytałem o przypadku pewnej rodziny. Jak w życiu, fakt że ktoś miał pecha nie oznacza, że inny nie będzie szczęśliwym posiadaczem wanny z hydromasażem. Inny napisze, że jest zadowolony. Ja chyba też się skuszę, każdemu trochę luksusu na starość się przyda.
Link do komentarza
Cytat

Co do tej choroby, to oczywiście wydaje mi się, że nie jest to jakieś zjawisko częste, tak naprawdę chyba rozpowszechnione na jakiejś stronie w necie, gdzie również czytałem o przypadku pewnej rodziny. Jak w życiu, fakt że ktoś miał pecha nie oznacza, że inny nie będzie szczęśliwym posiadaczem wanny z hydromasażem. Inny napisze, że jest zadowolony. Ja chyba też się skuszę, każdemu trochę luksusu na starość się przyda.


Zgadzam się z takim podejściem do sprawy.Zupełnie można wyeliminować tego ,,pecha" serwisując regularnie klimę czy kupując wannę z systemem dosuszania i lampą antybakteryjną.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Zgadzam się z takim podejściem do sprawy.Zupełnie można wyeliminować tego ,,pecha" serwisując regularnie klimę czy kupując wannę z systemem dosuszania i lampą antybakteryjną.Bob icon_biggrin.gif



A to droższe. I dlatego ludzie nie kupują potem chorują a potem winią wzystkich wokół.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...