Skocz do zawartości

Historia edycji

cykor

cykor

Tam jest juz dojazd wybudowany . Z drogi asfaltowej zjeżdża się na drogę gruntową . I ta droga gruntowa jest z 1metr przy siatce tej działki ( działka jest po lewej stronie)   , a z prawej od tej drogi gruntowej jakieś 3 metry stoi właśnie ten blok . Czyli droga gruntowa jest pomiędzy blokiem a tą działką.   Ta droga gruntowa jest tam ponieważ niedaleko stoją mieszkania ., może jakieś 50-100 metro dalej  inne bloki , domy .

 

Zapomniałem dodać . Czyli jest ta droga asfaltowa główna , ale tez jest chodnik i od chodnika będzie 10 metrów do działki możne trochę więcej . Pomyliłem się nie od drogi asfaltowej.

 

A można chociaż wybudować tam domek całoroczny 35m2 ? Czy musiałbym na ten cel przekształcić działkę na budowlaną czy nie musiałbym zmieniać? Podkreślam , ze nie jestem rolnikiem .

 

 

 

cykor

cykor

Tam jest juz dojazd wybudowany . Z drogi asfaltowej zjeżdża się na drogę gruntową . I ta droga gruntowa jest z 1metr przy siatce tej działki ( działka jest po lewej stronie)   , a z prawej od tej drogi gruntowej jakieś 3 metry stoi właśnie ten blok . Czyli droga gruntowa jest pomiedzy blokiem a tą działką.   Ta droga gruntowa jest tam ponieważ niedaleko stoją mieszkania ., może jakieś 50-100 metro dalej  inne bloki , domy .

 

Zapomniałem dodać . Czyli jest ta droga asfaltowa główna , ale tez jest chodnik i od chodnika będzie 10 metrów do działki możne trochę więcej . Pomyliłem się nie od drogi asfaltowej.

 

A można chociaż wybudować tam domek całoroczny 35m2 ? Czy musiałbym na ten cel przekształcić działkę na budowlaną czy nie musiałbym zmieniać? Podkreslam , ze nie jestem rolnikiem .

 

 

 

cykor

cykor

Tam jest juz dojazd wybudowany . Z drogi asfaltowej zjeżdża się na drogę gruntową . I ta droga gruntowa jest z 1metr przy siatce tej działki ( działka jest po lewej stronie)   , a z prawej od tej drogi gruntowej jakieś 3 metry stoi właśnie ten blok . Czyli droga gruntowa jest miedzy blokiem a tą działką.   Ta droga gruntowa jest tam ponieważ niedaleko stoją mieszkania ., może jakieś 50-100 metro dalej  inne bloki , domy .

 

Zapomniałem dodać . Czyli jest ta droga asfaltowa główna , ale tez jest chodnik i od chodnika będzie 10 metrów do działki możne trochę więcej . Pomyliłem się nie od drogi asfaltowej.

 

A można chociaż wybudować tam domek całoroczny 35m2 ? Czy musiałbym na ten cel przekształcić działkę na budowlaną czy nie musiałbym zmieniać? Podkreslam , ze nie jestem rolnikiem .

 

 

 

cykor

cykor

Tam jest juz dojazd wybudowany . Z drogi asfaltowej zjeżdża się na drogę gruntową . I ta droga gruntowa jest z 1metr przy siatce tej działki ( działka jest po lewej stronie)   , a z prawej od tej drogi gruntowej jakieś 3 metry stoi właśnie ten blok . Czyli droga gruntowa jest miedzy blokiem a ta działką.   Ta droga gruntowa jest tam ponieważ tam niedaleko stoją mieszkania ., może jakieś 50-100 metro dalej  inne bloki , domy .

 

Zapomniałem dodać . Czyli jest ta droga asfaltowa główna , ale tez jest chodnik i od chodnika będzie 10 metrów do działki możne trochę więcej . Pomyliłem się nie od drogi asfaltowej.

 

A można chociaż wybudować tam domek całoroczny 35m2 ? Czy musiałbym na ten cel przekształcić działkę na budowlaną czy nie musiałbym zmieniać? Podkreslam , ze nie jestem rolnikiem .

 

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...