Skocz do zawartości

Uwaga na firmę Usługi Remontowo-Wykończeniowe, nip: 7132916998 z Lublina.


Recommended Posts

Wykonawca tej firmy ucieka w trakcie wykonywanych robót i ich nie kończy, pomimo wpłacenia mu już na rzecz wykonania robót pieniądze. Następnie po kilku tygodniach milczenia przesyła na maila fakturę za robotę, której nie zrobił i z której uciekł i oczekuje przelewów, a gdy nie dostaje zapłaty straszy windykacją i egzekucjami. Na wezwania o zrobienie robót za które chce pieniądze stawia się ostatniego dnia wyznaczonego terminu, ale nic nie robi, a jego kolejnym krokiem jest wysyłanie jakiś dziwnych listów i maili bezpośrednio do klienta i straszenie. Jeżeli ktoś chce więcej informacji proszę o wysłanie maila ze szczegółowym pytanie, z chęcią odpiszę na maila info@zocalo.com.pl.

Moje ostrzeżenie wynika z faktu, że nigdy nie doświadczyłam tak fatalnej współpracy z „fachowcem”. Nie chciałabym żeby ktoś więcej to przeszedł, co ja muszę z tą firmą do dnia dzisiejszego przechodzić.

Nie dajcie się jej zwieść, najlepiej omijać ją szerokim łukiem, a jeżeli już podjęliście współprace, to płaćcie na sam koniec po odbiorze robót i sprawdzeniu, czy wszystkie urządzenia są prawidłowo zamontowane i nic nie zostało zniszczone. Wykonawca tej firmy także potrafi wyrzucać w ogóle nieużywane materiały budowlane typu akryl i silikony.

Link do komentarza
  • Redakcja changed the title to Uwaga na firmę Usługi Remontowo-Wykończeniowe, nip: 7132916998 z Lublina.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...