Skocz do zawartości

Historia edycji

podczytywacz

podczytywacz

29 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Nie ty pierwszy masz dylemat

Nie mam... rozumiem zależności...

U mnie też działają "pogodówki"... tylko co ma pogodówka do nieogrzewanego lokalu...

 

 

29 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Jeżeli zarządca, najemca, właściciel pozostawia pustostany to znaczy, że kiepsko wykorzystuje potencjał kamienicy

To jest bardziej skomplikowane...

Nade mną stoi pustostan - właściciel mieszkania wybudował domek, po przeprowadzce wynajął mieszkanie, a po jakimś, niedługim czasie cudem - wobec obowiązującego prawa -  wysiedlił niepłacącego i demolującego lokatora i teraz czeka, aż dzieci dorosną do czasu, w którym będą samodzielne... a to jakieś 10  lat... płaci koszta eksploatacyjne i czeka...

To obowiązujące prawo hamuje proces wynajmowania, jak się ktoś raz oparzy - na zimne dmucha, przebiera, próbuje się zabezpieczać...

 

 

 

podczytywacz

podczytywacz

5 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Nie ty pierwszy masz dylemat

Nie mam... rozumiem zależności...

U mnie też działają "pogodówki"... tylko co ma pogodówka do nieogrzewanego lokalu...

 

 

7 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Jeżeli zarządca, najemca, właściciel pozostawia pustostany to znaczy, że kiepsko wykorzystuje potencjał kamienicy

To jest bardziej skomplikowane...

Nade mną stoi pustostan - właściciel mieszkania wybudował domek, po przeprowadzce wynajął go, a po jakimś, niedługim czasie cudem - wobec obowiązującego prawa -  wysiedlił niepłacącego i demolującego lokatora i teraz czeka, aż dzieci dorosną do czasu, w którym będą samodzielne... a to jakieś 10  lat... płaci koszta eksploatacyjne i czeka...

To obowiązujące prawo hamuje proces wynajmowania, jak się ktoś raz oparzy - na zimne dmucha, przebiera, próbuje się zabezpieczać...

×
×
  • Utwórz nowe...