Skocz do zawartości

SANDRA Archipelag


pejki

Recommended Posts

Nie rozumiem w jakim celu jest wydzielony WC z łazienki w której jest sedes??

Nie sądzę, żeby te schody kręcone były zbyt wygodne.

Wydaje mi się, ze brama do garażu będzie dużo kosztować, bo jest o nitypowym rozmiarze.

Jest całkiem skomplikowana więźba dachowa.

A poza tym bardzo ładnie wygląda. Czym chcesz kryć dach?

Jakby ktoś też chciał obejrzeć http://projekty.budujemydom.pl/projekty.ph...lag&s=rzuty
Link do komentarza
Co do wydzielonego sedesu.
Standardem w domu są 2 łazienki.Jak ktoś się kąpie, to druga osoba może skorzystać z WC. Nie jest to pozbawione sensu.
Schody.
Może i nie są za wygodne ale jedynie takie rozwiązanie wchodzi w grę aby nie zmieniać zanadto całej konstrukcji domu wraz z przeniesieniem schodów do salonu.I jest w tym pewien urok.
Brama.
Brama garażu dwustanowiskowego wcale nie należy do rzadkości. Wiele firm ma w swojej ofercie różne rozmiary. Poza tym można szerokość wjazdu regulować długościami ścian garażu.
Dach.
Konstrukcja może niezbyt skomplikowana (dla dobrych "dachowców") ale na pewno droga - powierzchnia dachu ma grubo ponad 200 m2.
Dom bardzo ładny , trzeba mieć tylko dużą działkę i dobrze zagospodarować teren wokół domu.
Powodzenia w realizacji.
Link do komentarza
Dach będę kryć blachodachówką Plannja Regola jest to jedyna blacha którą można pokryć wole oka i wychodzi dużo taniej od dachówki. Schody zmieniam na kwadrat kosztem garażu bo rzeczywiście są niewygodne. Z tej toalety też zrezygnowałam, zmieniłam też miejsce kominka będzie w rogu salonu. Największą zmianą będzie brak jednego pokoju na poddaszu z czego będzie super antresola. Mam dużą zalesioną działke 3200m.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...