Skocz do zawartości

zaniżenie terenu


Recommended Posts

Witam mam mały problem mam zaniżenie terenu około 2 metrów fundament już stoi około 1,9 z bloczka. Czy ktoś miał taki problem. Interesuje mnie jak rozwiązany jest taki problem z póżniejszym wyglądem adaptacją terenu po zakończeniu budowy czyli jak rozwiązaliście ukształtowanie terenu wokół domu. Nie mam narazie żadnej wizji proszę o jakieś podpowiedzi lub zdjęcia mysza250@op.pl
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam mam mały problem mam zaniżenie terenu około 2 metrów fundament już stoi około 1,9 z bloczka. Czy ktoś miał taki problem. Interesuje mnie jak rozwiązany jest taki problem z póżniejszym wyglądem adaptacją terenu po zakończeniu budowy czyli jak rozwiązaliście ukształtowanie terenu wokół domu. Nie mam narazie żadnej wizji proszę o jakieś podpowiedzi lub zdjęcia mysza250@op.pl


pejki nie bardzo rozumiem. Czy dom będzie posadowiony wyżej niż pozostały teren na działce? Czy też niżej? Bo jak pierwszy wariant to ja problemu nie widzę. U mnie zaniżenie jest jeszcze więkrze. Dom stoi na wzniesieniu które usypaliśmy i wyrównaliśmy do wjazdu a resztę uksztatowałam na własny styl. Gdyby miał być problem to w pierwszej kolejności monitował by architekt i geodeta tam szukaj odpowiedzi. Jednak jeżeli dom będzie niżej to chyba coś nie tak.
Link do komentarza
Cytat

Witam a masz może zdjęcia dziłki i terenu wokół domku jeżeli to nie problem to proszę o kilka fotek na mój e-mail pejki@op.pl icon_biggrin.gif


Mam zdjęcia działki. Dom jest w trakcie budowy. Postaram się Ci je przesłać. Tylko nie dziś bo zaczeliśmy wiosenne porządki. Przy najbliższej okazji zrobię zdjęcia jak to będzie wygladało z tarasu i też Ci prześle. icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam a masz może zdjęcia dziłki i terenu wokół domku jeżeli to nie problem to proszę o kilka fotek na mój e-mail pejki@op.pl icon_biggrin.gif


Zregenerowałam siły i przy pomocy córki wysłałam. W najbliższym czasie dołączę te które bardziej będą dla Ciebie przydatne. icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...