Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Połączenie Wifi w Vitodens 200-W


Recommended Posts

Stałem się posiadaczem pieca Vitodens 200-W i mam problem z podłączeniem go do sieci WiFi oraz skorzystaniem z aplikacji ViCare.

Posiadam w domu dwie sieci, jedna przeznaczona dla rodziny, a druga dla gości z mocno okrojonymi dostępami. Piec chciałem podłączyć do tej pierwszej, ale nie udało się z uwagi na długie hasło. Podczas jego wpisywania okazało się, że w pewnym momencie po wpisaniu kolejnego znaku na ekranie została wyświetlona "spacja" i kolejne znaki już się nie pojawiały. Podejrzewam, że hasło zostało w tym miejscu obcięte i stąd brak możliwości podłączenia do sieci. Jakiej maksymalnie długości hasło można tam wpisać?

 

Następnie z pełnym sukcesem podłączyłem piec do sieci przeznaczonej dla gości, ale dozwolony jest w niej wyłącznie ruch HTTP i HTTPS na portach 80 i 443. Aplikacja mobilna nie widzi pieca, więc domyślam się, że komunikuje się z nim z użyciem innego protokołu i na innym porcie. Czy wiadomo na jakim i co to za protokół?

 

Najbardziej zadowolony byłbym, gdyby udało się podłączyć go do mojej podstawowej sieci, ale jak wpisać dłuższe hasło?

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Chciałem zarejestrować urządzenie na moj.viessmann-serwis.pl ale nie mam numeru karty gwarancyjnej, a nie dostałem żadnego SMS z kodem na powitanie. Co więcej w polu tym nie da się nic wpisać. Jak mogę zarejestrować nowe urządzenie?

Edytowano przez qropatwa (zobacz historię edycji)
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...