Skocz do zawartości

Przerwa między dolną ościeżnicą okna, a gotową posadzką


Recommended Posts

Witam, proszę o doradzenie, co zrobić w moim przypadku.

 

Mam wstawione już jedno wysokie okno i jedno balkonowe, oba w jednym pomieszczeniu. Problem w tym, że pomiędzy jednym pomieszczeniem gdzie będą płytki, a drugim gdzie będą panele winylowe różnica wliczając już grubość wykończenia podłogi laser wskazuje, że będzie 1,2 cm przerwy między oknami a winylami :/ wylewka jeszcze nie wykonana. Szukam wyjścia, ale nic poza podniesieniem wylewki lub listwa progowa w drzwiach, nie przychodzi mi na myśl. Problem w tym, że nie ma chyba listwy progowej do drzwi z taką możliwością regulacji, a z drugiej strony nie wiem czy nie będzie to głupio wyglądać. Może, wy drodzy użytkownicy wiecie jak wybrnąć z tej sytuacji bez demontażu tych dwóch okien?

Link do komentarza

Rozumiem, że te 1.2 cm to różnica po jednej i drugiej stronie okna balkonowego, nie żadna przerwa. I po stronie mieszkalnej próg okna balkonowego będzie wyżej. Jak jest tak jak ja to interpretuje, najprościej byłoby dociąć klina i wsadzić pod ostatni panel przed progiem, pod warunkiem, że te drzwi mają wnękę i ten podniesiony panel z jednej strony będzie na długości tego okna. Albo po prostu podmurować takiego klina i na tym przykleić panel.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...