Skocz do zawartości

Izolbet A na balkon


Recommended Posts

Witam. Zacząłem remontować balkon, chcę przykleić papę termozgrzewalną pod styropian i wylewkę. Zagruntowałem beton izolbetemA  i tu jest problem, śmierdzi już drugi dzień w pokoju tak że nie można tam przebywać. Na większości papę już zgrzałem i nie wiem co dalej. Nie chciał bym żeby później po wyjściu na taras było czuć. Co byście doradzili?. 

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Dnia 29.09.2021 o 19:37, piuro napisał:

Witam. Zacząłem remontować balkon, chcę przykleić papę termozgrzewalną pod styropian i wylewkę. Zagruntowałem beton izolbetemA  i tu jest problem, śmierdzi już drugi dzień w pokoju tak że nie można tam przebywać. Na większości papę już zgrzałem i nie wiem co dalej. Nie chciał bym żeby później po wyjściu na taras było czuć. Co byście doradzili?. 

Witam chciałbym się doradzić, mam podobny problem fachowcy pomalowali mi i cokół pod tarasem i drzwiami wejściowymi, zapach przedostaje się do domu Dylatacją trwa już to 3 tygodnie i nadal czuć.  Czy ktoś może mi powiedzieć czy to wy wietrzeje posmarowane został styropian to znaczy siatka z klejem pod którą jest styropian. Ja to odkopałem ściąłem kilka centymetrów styropianu bezpośrednio pod drzwiami ale zostało mazidło jeszcze pod ziemią i po bokach, posmarowaliśmy jeszcze raz ten ścięty styropian mazidłem na bazie wody które ma nie śmierdzieć dla ciągłości izolacji i fachowcy przykleili nowy styropian na piance i dali Siatkę z klejem jeszcze raz i nadal czuć. Czy ktoś spotkał się z czymś takim i czy to w końcu odparuje i nie będzie z zewnątrz dylatacjami wchodziło do wewnątrz.pozdrawiam

Link do komentarza

Było zastosowane na zewnątrz na cokole pod drzwiami nie bezpośrednio na styropianie tylko na podwójnej siatce z klejem, niby na zewnątrz a i tak przedostaje się zapach do środka dylatacjami, dlatego podejrzewam że mogło to dogłębnie spenetrować styropian i zapach połączony z tym mazidłem styropianu wdziera się do domu. Został odkopany usunięte z każdej strony po około 5 cm styropianu jest odkryte i czekam czy zapach zniknie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...