Skocz do zawartości

Proszę o pomoc zabudowa zagrodowa


Sanjur

Recommended Posts

Dzień dobry partner otrzymał  działkę w formie darowizny lata temu  od swojej babci , podobno budowlaną przez pewien okres czasu nie interesował się działka opłacał podatek a działka była bo była . Po stabilizacji życiowej uznaliśmy z partnerem iż super by było wybudować się na tej działce lecz gdy poszliśmy na spotkanie do geodety poinformował iż działka jest RM posiada wpis MPZP działka nie jest duża ( 1936m2)  w rodzinie nie mamy żadnego rolnika i nigdy go nie było . Wokół dzialki nie ma żadnych lasów itp wokół są same domki jednorodzinne . I tu moje pytanie chciałabym wybudować się na tej działce jest to wogole możliwe ? Jeśli tak to od czego zacząć . Chciałabym podzielić ja też na dwie części aby na drugiej działce mógł się wybudować drugi z braci . Proszę o pomoc

Screenshot_2021-09-16-17-10-12-035_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-09-15-05-59-09-057_com.android.chrome.jpg

Link do komentarza

Przepraszam nie znam się za bardzo na tym wszystkim temu moje pytanie w MPZP znalazłam :

Wyznacza się tereny o symbolach RM, dla których ustala się przeznaczenie:

 

1) podstawowe – zabudowa zagrodowa w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych;

 

2) uzupełniające:

 

a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w uzupełnieniu istniejących siedlisk rolnych,

 

b) zabudowa rolnicza,

 

c) garaże i budynki gospodarcze,

 

d) dojazdy, place, miejsca parkingowe, ścieżki rowerowe i chodniki,

 

e) ogrody, obiekty małej architektury,

 

f) obiekty, urządzenia i sieci infrastruktury technicznej.

 

nie wiem jak to wszystko ogarnąć .. na początek złożyłam wniosek o wypis i wyrys z planu zagospodarowania . 

 

Dodam również że w działce znajdują się wszystkie przyłącza i wokół domu wa same zabudowy mieszkalne 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...