Skocz do zawartości

Schody zewnętrzne do balkonu-pozwolenie na budowe


Recommended Posts

Sądziłem, że zrozumiesz. Im więcej informacji podasz, tym odpowiedź będzie dokładniejsza. A ona zależy nawet od tego, gdzie ten budynek się znajduje. Bo dla tego terenu mogą obowiązywać jakieś ustalenia i zasady. Poza tym nie wiadomo jak mają wyglądać schody, jakie ma być ich umieszczenie w stosunku do obiektu, do granic... 

A wróżenie z fusów to nie na tym portalu. 

W ogóle czyj jest ten budynek. 

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Dnia 1.09.2021 o 08:00, retrofood napisał:

Sądziłem, że zrozumiesz. Im więcej informacji podasz, tym odpowiedź będzie dokładniejsza. A ona zależy nawet od tego, gdzie ten budynek się znajduje. Bo dla tego terenu mogą obowiązywać jakieś ustalenia i zasady. Poza tym nie wiadomo jak mają wyglądać schody, jakie ma być ich umieszczenie w stosunku do obiektu, do granic... 

A wróżenie z fusów to nie na tym portalu. 

W ogóle czyj jest ten budynek. 

Budynek nie jest zabytkiem. Schody mają być poprowadzone z podwórka na balkon. Po prostu zastanawiam się czy jest potrzeby projekt od architekta na to czy firma może się za to brać odrazu. U architekta i tak będzie potrzebna Inwentaryzacja 2 nowych lokali(potrzebna do podziału). Jestem współwłaścicielem budynku. 

IMG_20210913_140803.jpg

Dnia 1.09.2021 o 09:56, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Jeśli jest faktycznie zabytkowy, to musi byc ślad w rejestrze zabytków. Mi ten obiekt wygląda raczej na stalinowski socrealizm na warszawskiej Woli, Muranowie, etc. :) Jeśli zgadłem, idę puścić totka.

Przesadzacie panowie. Normalny dom z lat 50 :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...