Skocz do zawartości

Historia edycji

kazmorgo

kazmorgo

Drodzy forumowicze, potrzebuję Waszej pomocy. W planach mam przeprowadzkę do nowego domu, w stanie prawie surowym wewnątrz. Odwlekam to jak dłużej mogę, gdyż nie czuję się tam dobrze, ze względu na małą ilość naturalnego światła... Stalo się to jeszcze bardziej uciążliwe po ociepleniu domu, ponieważ okna "zginęły" w tynku. Na dodatek podłoga jest ciemna. W salonie, który jest od strony południowo-zachodniej jest okno balkonowe, które zasłania daszek nad werandą (zdj.w załączniku, akurat jest włączone światło). Reszta okien (dwa) są od strony wschodniej. Wokół domu jest dużo drzew. Co zrobić by wnętrze się rozjaśniło? Myślałam o zastosowaniu luster, jasnej farby, regałów bez pleców, półek, wszystko w jasnych kolorach.. ale wydaje mi się, że tak będzie to nie wystarczające. Czy sytuacja by się zmieniła gdyby dach nad werandą zamienić na płyty poliwęglanowe? Co o tym myślicie? Ratujcie, bo jestem kompletnie załamana..

IMG_20210411_181312.jpg

kazmorgo

kazmorgo

Drodzy forumowicze, potrzebuję Waszej pomocy. W planach mam przeprowadzkę do nowego domu, w stanie prawie surowym wewnątrz. Odwlekam to jak dłużej mogę, gdyż nie czuję się tam dobrze, ze względu na małą ilość naturalnego światła... Stalo się to jeszcze bardziej uciążliwe po ociepleniu domu, ponieważ okna "zginęły" w tynku. Na dodatek podłoga jest ciemna. W salonie, który jest od strony południowo-zachodniej jest okno balkonowe, które zasłania daszek nad werandą (zdj.w załączniku). Reszta okien (dwa) są od strony wschodniej. Wokół domu jest dużo drzew. Co zrobić by wnętrze się rozjaśniło? Myślałam o zastosowaniu luster, jasnej farby, regałów bez pleców, półek, wszystko w jasnych kolorach.. ale wydaje mi się, że tak będzie to nie wystarczające. Czy sytuacja by się zmieniła gdyby dach nad werandą zamienić na płyty poliwęglanowe? Co o tym myślicie? Ratujcie, bo jestem kompletnie załamana..

IMG_20210411_181312.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...