Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

6 godzin temu, Matte0s napisał:

Koledzy doradźcie, co mam domontować do tego syfonu,

Czy śmierdzi cały czas, czy tylko po wyjęciu tego korka?

Bo po wyjęciu będzie śmierdzieć, taka konstrukcja.:bezradny:

Według mnie syfon ten który jest powinien spełniac swoje zadanie, bo widać że woda w tym kielichu się utrzymuje. Ważne jest żeby ta uszczelka dobrze dolegała do tego gniazda i żeby gniazdo było czyste, może też ta uszczelka jest już sparciała i twarda lub się skurczyła albo odkształciła,  można ją  też posmarować wazeliną albo olejem silikonowym.

Masz dostęp do dalszej części tego odpływu, w tym sensie czy to jest brodzik w bloku czy domku jakimś? i czy mógłbyś zabudować jakiś syfon kolankowy w dalszej części tej instalacji.

Albo czy masz dojście do tego syfonu i wymienić go w pizdu na jakiś inny.

 

demo

demo

6 godzin temu, Matte0s napisał:

Koledzy doradźcie, co mam domontować do tego syfonu,

Czy śmierdzi cały czas, czy tylko po wyjęciu tego korka?

Bo po wyjęciu będzie śmierdzieć, taka konstrukcja.:bezradny:

Według mnie syfon ten który jest powinien spełniac swoje zadanie, bo widać że woda w tym kielichu się utrzymuje. Ważne jest żeby ta uszczelka dobrze dolegała do tego gniazda i żeby gniazdo było czyste, może też ta uszczelka jest już sparciała i twarda lub się skurczyła albo odkształciła,  można ją  też posmarować wazeliną albo olejem silikonowym.

Masz dostęp do dalszej części tego odpływu, w tym sensie czy to jest brodzik w bloku czy domku jakimś? i czy mógłbyś zabudować jakiś syfon kolankowy w dalszej części tej instalacji.

 

×
×
  • Utwórz nowe...