Skocz do zawartości

Urządzamy kuchnię, aby była w pełni funkcjonalna


Recommended Posts

Najlepiej jeśli jest duża, widna, praktyczna, do tego spełnia nasze oczekiwania estetyczne. Kuchnia, bo o niej mowa, to nie tylko zapełniona szafkami i szufladami przestrzeń. To także mnóstwo niewidocznych na pierwszy rzut oka rozwiązań podnoszących komfort użytkowania i sprawiających, że codzienne przygotowywanie posiłków jest proste i przyjemne.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/a/97246-urzadzamy-kuchnie-aby-byla-w-pelni-funkcjonalna

Link do komentarza
Gość DariaK

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, na drugim miejscu jest estetyka. Ja popełniłam ten błąd, że postawiłam na wygląd u siebie i jestem trochę niezadowolona, bo mam masę sprzątania, żeby wszystko wyglądało dobrze. Szczególnie odradzam błyszczące, ciemne fronty...

Link do komentarza
1 godzinę temu, Gość DariaK napisał:

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, na drugim miejscu jest estetyka. Ja popełniłam ten błąd, że postawiłam na wygląd u siebie i jestem trochę niezadowolona, bo mam masę sprzątania, żeby wszystko wyglądało dobrze. Szczególnie odradzam błyszczące, ciemne fronty...

Poza oczywistą i najważniejszą funkcjonalnością kuchni (ergonomicznym rozmieszczeniem sprzętów i blatów oraz wygodnym wyposażeniem szafek i szuflad) dobrze jest projektując dom zaplanować oddzielne pomieszczenie na spiżarnię. Tu również warto wszystko dobrze przemyśleć. Rozwiązań ułatwiających dostęp i korzystanie z przechowywanych produktów jest bardzo wiele.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...