Skocz do zawartości

Potrzebny pomysł na przebudowę garażu !!!


Paweł S

Recommended Posts

Witam

Szukam pomysłów na przebudowę garażu.

Planuje remont domu na wsi i mam problem z garażem, który stoi sobie gdzieś na podwórku. Garaż nie pasuje do całej koncepcji remontu. W planie jest dobudowanie garażu do budynku mieszkalnego. Myślałem o zostawieniu go jako po prostu drugiego garażu, ale na posesji znajdują się budynki gospodarcze, które doskonale nadają się na kolejny garaż i tylko na garaż. W pierwszej chwil, wpadł mi do głowy temat domku dla gości, tyle że mieszkanie jest na tyle duże, że dziwne byłoby przyjmować gości poza jego murami. Czy pomysł domku dla gości jest nie na miejscu? Nie wiem co zrobić bo garaż stoi na środku podwórka.

Jeżeli macie pomysł na to, na co można przebudować garaż to będę wdzięczny. Może ktoś miał podobny problem? Czekam na pomysły.

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witam
Jeśli chodzi o garaż czy jest murowany jeśli tak to można zrobić z niego coś na kształt pergoli wyciąć w ścianach otwory na okna i i gdzieś w rogu wymurować ć z otoczaków grill wstawić ławy stoły i impreza gotowa tylko trzeba pamiętać o wieńcach bo dach może siąść albo rozepchnie ściany. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...