Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

19 godzin temu, demo napisał:

 

Czyli z wieszaka zrobiłaś sobie klamkę - uchwyt.

Hmmmmm, można i tak.:bezradny:

Oczywiście, bo pełni też rolę wieszaka - np. na ręczniki, płócienna torba na zakupy.
Pierwszy raz dowiadujesz się o wykorzystywaniu alternatywnym przedmiotów? Podpowiem inny tip - drewniany taboret może służyć jako stojak na kwiaty, a kryształowa karafka jako wazon. Starą maszynę do szycia przerobiłam na stolik na którym stoi akwarium, a w wózku kuchennym mam ustawione doniczki z kwiatami i przybory do akwarium. 

I nic nie jest przed nami, bo naprawdę nie bardzo wiem, co trzeba byłoby zrobić aby się nadziać na ten wieszak.  Rozumiem, ze chciałeś koniecznie się do czegoś przyczepić, ale widocznie małe dzieci mojego kuzynostwa są bardziej spostrzegawcze i mają lepszą koordynację przestrzenną. A my na umór nie pijemy, by zataczać się po ścianach.

Elfir

Elfir

19 godzin temu, demo napisał:

 

Czyli z wieszaka zrobiłaś sobie klamkę - uchwyt.

Hmmmmm, można i tak.:bezradny:

Oczywiście, bo pełni też rolę wieszaka - np. na ręczniki, płócienna torba na zakupy.
Pierwszy raz dowiadujesz się o wykorzystywaniu alternatywnym przedmiotów? Podpowiem inny tip - drewniany taboret może służyć jako stojak na kwiaty, a kryształowa karafka jako wazon. Starą maszynę do szycia przerobiłam na stolik na którym stoi akwarium, a w wózku kuchennym mam ustawione doniczki z kwiatami i przybory do akwarium. 

I nic nie jest przed nami, bo naprawdę nie bardzo wiem, co trzeba byłoby zrobić aby się nadziać na ten wieszak.  Rozumiem, ze chciałeś koniecznie się do czegoś przyczepić, ale widocznie małe dzieci mojego kuzynostwa są bardziej spostrzegawcze i mają lepszą koordynację przestrzenną.

×
×
  • Utwórz nowe...