Skocz do zawartości

Jak najtaniej wykonać siatkę ogrodzeniową na czas budowy...


Recommended Posts

  • 2 lata temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 10 miesiące temu...
Siatka ogrodzeniowa to nie jest dobre rozwiazanie na początek budowy, podpisuje się pod tym nogami i rękami! Najlepiej na początek kupić sobie siatke leśną i nabić na palikach drewnnianycj. Budowlańcy zdążą kilka razy zniszczyć lub przynajmniej uszkodzić ogrodzenie - siatki lesnej nie bedzie szkoda, a ogrodzenie zrobisz sobie już super po zakończeniu budowy. Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
Cytat

Siatka ogrodzeniowa to nie jest dobre rozwiazanie na początek budowy, podpisuje się pod tym nogami i rękami! Najlepiej na początek kupić sobie siatke leśną i nabić na palikach drewnnianycj. Budowlańcy zdążą kilka razy zniszczyć lub przynajmniej uszkodzić ogrodzenie - siatki lesnej nie bedzie szkoda, a ogrodzenie zrobisz sobie już super po zakończeniu budowy.




Witam

potwierdzam, najlepiej sprawdza się tzw. ogrodzenie tymczasowe, a najtaniej wyjdzie siatka leśna


pozdrawiam
Krzysztof Krysiński
Link do komentarza
także stosowałem siatkę leśną na stemplach , ale wszystko po tym jak okradli mi budowę.
Po tym opędzlowali jeszcze budowy sąsiadów, a mojej po założeniu siatki już nie. Dodatkowo założyłem atrapę kamery i miałem spokój. Niestety okolica była przez pewien czas niespokojna i pojawiali się łowcy złomu i taniego drewna. Teraz jest spokój.

polecam w 100% siatkę leśną.

pozdro
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ale skupy nie zarabiałyby! icon_mrgreen.gif



Jeżeli chodzi o ogrodzenie budowy to tylko siatka leśna albo najlepiej siatka plastikowa. Ja załatwiłam sobie używana siatkę od kolegi który skończył budowę. Była z cienkiego drucika całóa ważyła chyba z 50 kilogramów. Mąż założył ze szwagrem w jedno popołudnie i budowa ogrodzona.
Jak przeczytała co potrafią zrobić z ogrodzeniem z siatki leśnej siatka leśna - problemy to zamiast płacić woleliśmy porpostu zrobić ogrodzenie prowizoryczne i wystarczy Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Siatka leśna jest bezkonkurencyjna, jeżeli chodzi o opłacalność. Jest po prostu najtańsza i spełnia wymogi przepisów budowlanych. Jako alternatywa, możemy zaproponować ogrodzenia drewniane - cienkie płoty lamelowe - jeżeli np, chcieliby Państwo przesłonić cały teren budowy przed przechodniami/sąsiadami. Jest to droższa opcja, ale pod względem całkowitego odgrodzenia i braku prześwitów również bezkonkurencyjna.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 lata temu...
Dnia 20.12.2017 o 13:51, krzys7894 napisał:

Dokladnie siatka lesna najlepsza na ogrodzenie dzialki przed i podczas budowy, ja zamowilem za smieszne pieniadze bo tylko 2 zł za metr bieżący długości, przy wysokości 160 cm, paliki znajomy załatwił mi za ok. 7 zł za sztuke. Siatke zamawialem przez internet najkorzystniej wychodzilo.

Nie wiesz przy której drodze ukradzione? I to z palikami...

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 27.12.2017 o 16:55, retrofood napisał:

Nie wiesz przy której drodze ukradzione? I to z palikami...

W tej cenie wcale nie musi być kradziona osobiście zakupiłem przez internet prosto od producenta siatka leśna

1,86 za metr plus koszty wysyłki około 25 zł za 100 metrów

Stoi już około roku jestem zadowolony zdała swój egzamin,w tym sezonie mam plan wymienić na coś trwałego.

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...