Skocz do zawartości

Brak możliwości wymiany wodomierza - czy faktycznie?


Recommended Posts

Jestem właścicielką spółdzielczego mieszkania własnościowego i wykonawcy zleconej przez spółdzielnię wymiany wodomierzy wymienili u mnie dwa z trzech wodomierzy. Fachowcy stwierdzili, że nie obędzie się bez kucia płytek w celu ułatwienia im dostępu do wodomierza, gdyż niemożliwa jest wymiana wodomierza w obecnej sytuacji ze względu na brak dostępu do niego. 

Proszę o poradę - wysłałam już zdjęcia i opis problemu do zaprzyjaźnionego hydraulika i czekam na odpowiedź. Czy rzeczywiście niemożliwa jest wymiana wodomierza w tym przypadku? Rewizja ma wymiary 15x15 a głębokość umiejscowienia wodomierza to około 17-18cm.

218036392_525769855346383_5796957585066053711_n.jpg

218384150_800454927309537_7740179076973972018_n.jpg

Link do komentarza
17 godzin temu, joks napisał:

Robić im się nie chce ...paniska chcieli by pewnie mieć dostęp z każdej strony ....Na moje oko można obejść się bez kucia.

Mogą wymienić sam wodomierz bez śrubunków .

Tym specom z brygady lotnej ze spółdzielni ma być wygodnie i kombinują bo im więcej czasu zejdzie. U mnie, jak wymieniali głowice przy grzejniku to jeden zapomniał klucza, drugi papierosów i pół dnia się przesmradzali. Jeżeli podejdzie "francuzem" i krok po kroczku może obracać, z pewnością ruszy śruby i wyjmie wodomierz. Przecież nie musi tam całej głowy wsadzać. Wiele jest takich budynków i rewizji w różnych budynkach i na 100% hydraulicy dają radę. Przecież wcześniej go ktoś tam w tej wnęce zamontował bo wątpię żeby zamontował i tak wąsko zamurował.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...