Skocz do zawartości

Historia edycji

joks

joks

10 godzin temu, retrofood napisał:

Nie stosuj OSB w łazience. Radzę tylko zieloną płytę gips/karton.

 

6 godzin temu, podczytywacz napisał:

śli tylko możesz unikaj stosowania w łazience płyt g/k,

Jeden odradza to , drugi odradza tamto .....majstry .....najlepiej zrobić z niczego to nie zamoknie...

OSB i kartongips po coś wynaleziono , wystarczy robić tak jak w książkach piszą i wszystko zda egzamin . Mamy XXI wiek i chemii budowlanej do oporu do takich robót aby zabezpieczyć przed namakaniem i karton i OSB.

W Szwecji w domach drewnianych łazienki nie zrobisz jak nie pójdzie na stelaż najpierw OSB 14stka minimum pod KG , Nikt takiej łazienki nie ubezpieczy ...Robiłem tam ichni kurs na hydroizolacje aby móc robić łazienki więc wiem o czym mówię , Szwedzi znają się na takich sprawach jak mało kto w Europie.

Tak więc KamilB MOŻESZ stosować co Ci się podoba , grunt to poprawnie zrobiona hydroizolacja , tak więc najlepiej dać matę hydro , taśmy , narożniki do taśm - wewnętrzne i zewnętrzne , i heja.....

joks

joks

10 godzin temu, retrofood napisał:

Nie stosuj OSB w łazience. Radzę tylko zieloną płytę gips/karton.

 

5 godzin temu, podczytywacz napisał:

śli tylko możesz unikaj stosowania w łazience płyt g/k,

Jeden odradza to , drugi odradza tamto .....majstry .....najlepiej zrobić z niczego to nie zamoknie...

OSB i kartongips po coś wynaleziono , wystarczy robić tak jak w książkach piszą i wszystko zda egzamin . Mamy XXI wiek i chemii budowlanej do oporu do takich robót aby zabezpieczyć przed namakaniem i karton i OSB.

W Szwecji w domach drewnianych łazienki nie zrobisz jak nie pójdzie na stelaż najpierw OSB 14stka minimum pod KG , Nikt takiej łazienki nie ubezpieczy ...Robiłem tam ichni kurs na hydroizolacje aby móc robić łazienki więc wiem o czym mówię , Szwedzi znają się na takich sprawach jak mało kto w Europie.

Tak więc KamilB MOŻESZ stosować co Ci się podoba , grunt to poprawnie zrobiona hydroizolacja , tak więc taśmy , narożniki do taśm - wewnętrzne i zewnętrzne , i heja.....

×
×
  • Utwórz nowe...