Skocz do zawartości

Izolacja


Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy i nie wiedziałem gdzie zalożyć taki temat, mam problem bo na rogu przy podłodze wychodzi mi wilgoć i najjlpewniej uszkodzona jest izolacja pozioma albo źle zrobiona. Pytanie moje brzmi czy jak jest to dom z suoorexy to mogę zastosować płyn do iniekcji ? Czy do suporexow nie można tego wstrzykiwać ?

Link do komentarza

Ja próbowałbym ze 3 metry w każdą stronę od narożnika...

Ale faktycznie parę zdjęć po obu stronach ścian tego narożnika przydałoby się wrzucić, jeśli chcesz czegoś konkretniejszrgo dowiedzieć...

Jaka jest grubość ściany, czy otynkowana i jakim tynkiem, czy masz ogrzewanie podłogowe...

Mieszkasz już, czy budowa w toku...

Link do komentarza

Dom jest postawiony , kupiony , to jest tylko na łączeniu ściany jedna z drugą zewnętrzna na samym dole na rogu , może z 5 cm , zdjęć teraz niestety nie jestem w stanie wysłać, ściana to suporex 24 gruby i tynk szczerze nie mam pojęcia jaki oni kładli dokładnie, kolejna rzecz, ogrzewania podłogowego nie ma , dom ma 18 lat

A i jeszcze teraz będę odkopywać fundamenty żeby izolacje pionowa naprawić , bo robili ten dom "fachowcy" jak widać, i po prostu nie wiem czy te płyny nadają się do suporexu bo na każdym widzę, że ściany z cegły, betonu, kamienia, a nic nie ma o gazobetonie 

Link do komentarza

OK, na przykładzie tego preparatu w karcie nie widać przeciwwskazań, nawet to lepiej bo preparat sam będzie podciągał w porach bloczków z betonu komórkowego. Zwróć uwagę na sposób wykonania iniekcji. Nie musisz korzystać z tego preparatu, ale co do zasady, pewno sie nie zmienia. Mówię o Suchy Mur marki Ultrament.

https://ultrament.pl/produkty/suchy-mur/

391688-59e2-1100x0-sc2x04_suchy-mur-fot-

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...