Skocz do zawartości

Historia edycji

Maratoro

Maratoro

Dzień Dobry 

Jesteśmy w trakcie murowania ścian zewnętrznych na piętrze ( wieńcu ). Podczas odklejanie jednego z pustaków ( było za dużo kleju ) okazało się ze cała sciana się buja jest odspojona od wieńca. jak bym ją popchnął to by bez żadnego problemu poleciała.

W ścianie słupy co ok 1,5m/2m 

Powiedzcie mi proszę czy ściana powinna być związana z wieńcem ? 

Jak to uratować ? Czy cała ścianka od nowa. ?? Myślałem może żeby potraktować Ją zaprawą w pianie czyli delikatnie przechylić wcisnąć dużo zaprawy i myśle ze by dobrze trzymało. Budujemy cały dom w tej technologii trzyma to nieziemsko mocno. 



Pomóżcie proszę jak najszybciej.

Maratoro

Maratoro

Dzień Dobry 

Jesteśmy w trakcie murowania ścian zewnętrznych na piętrze ( wieńcu ). Podczas odklejanie jednego z pustaków ( było za dużo kleju ) okazało się ze cała sciana się buja jest odspojona od wieńca. jak bym ją popchnął to by bez żadnego problemu poleciała.

W ścianie słupy co ok 1,5m/2m 

Powiedzcie mi proszę czy ściana powinna być związana z wieńcem ? 

Jak to uratować ? Czy cała ścianka od nowa. ?? Myślałem może żeby potraktować Ją zaprawą w pianie czyli delikatnie przechylić wcisnąć dużo zaprawy i myśle ze by dobrze trzymało. 


Pomóżcie proszę jak najszybciej.

Maratoro

Maratoro

Dzień Dobry 

Jesteśmy w trakcie murowania ścian zewnętrznych na piętrze ( wieńcu ). Podczas odklejanie jednego z pustaków ( było za dużo kleju ) okazało się ze cała sciana się buja jest odspojona od wieńca.  ( to mało powiedziane ) jak bym ją popchnął to by bez żadnego problemu poleciała.

W ścianie słupy co ok 1,5m/2m 

Powiedzcie mi proszę czy ściana powinna być związana z wieńcem ? 

Jak to uratować ? Czy cała ścianka od nowa. ??

Pomóżcie proszę jak najszybciej.

×
×
  • Utwórz nowe...