Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Czy można zaciągnąć kredyt hipoteczny przez Internet?


Recommended Posts

Klienci często pytają, czy istnieje możliwość poznania oferty kredytowej banku i złożenia wniosku o przyznanie kredytu hipotecznego przez Internet? Owszem tak - jest taka możliwość. Na stronie internetowej www.Credit-Agricole.pl opublikowane są szczegółowe informacje na temat naszej oferty kredytów hipotecznych, jest tam również dostępny kalkulator kredytowy. Pozwala on na wyliczenie wysokości rat kredytowych w różnych ofertach kredytowych oraz określenie podstawowych parametrów kredytu.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/finanse/porady/95029-czy-mozna-zaciagnac-kredyt-hipoteczny-przez-internet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
"Tych dokumentów nie można przesłać online i muszą zostać złożone osobiście w placówce bankowej" tak więc dużo się mówi o ułatwieniach. Załatwianiu spraw Online. Ale tylko mówi. A nadal wielu spraw nie załatwi się online posiadając nawet podpis kwalifikowany czy epuap. Czyli cyfryzacja tak jednak tylko w mediach i w ustach polityków. Oj bardzo zacofanym jesteśmy krajem.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, online można wziąć kredyt konsumpcyjny do w  miarę niskiej kwoty, kredyty hipoteczne to bardziej skomplikowana papierologia. Finalnie trzeba spotkać się z przedstawicielem banku lub pośrednikiem. Jeżeli jakimś cudem istnieje taka możliwość, jest ona ograniczona do oczywistych i prostych dla banku przypadków. Chętnie dowiem się, komu się udało tak uzyskać kredyt.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstępną ofertę jak najbardziej można poznać przez internet - natomiast zawsze i wszędzie ostateczna decyzja zapadnie po złożeniu kompletu dokumentów. A tak jak pisze w artykule, części z nich nie da się przesłać elektronicznie. A nawet jak się da, to bank z pewnością będzie chciał oryginały w wersji papierowej....i tyle

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...