Skocz do zawartości

Sufit podwieszany


Recommended Posts

Nic mi te wyjaśnienia nie mówią, moja czarodziejska, kryształowa kula nic nie podpowiada... potrzebna większa ilość informacji, albo kontakt z wróżem Maciejem...

 

 

 

1 godzinę temu, Sufit podwieszany napisał:

w miejscu gdzie był przywiercony

sufit podwieszany, naruszony/nawiercony jest sufit właściwy (jaki - Betonowy, drewniany???) i w tych miejscach woda ma ułatwioną drogę do cieknięcia do Twojego mieszkania...

Dlatego pytam o sąsiedztwo na górze... Jaka tam jest podłoga na tym strychu? Wody na strychu  może nie być TERAZ, mogła podciekać przez jakieś nieszczelności w dachu, oknach... i powoli penetrując sufit - pokazuje się od jakiegoś czasu...

 

Tyle moich dywagacji... bez dodatkowych informacji, tak wirtualnie, to może pomóc tylko wróż Maciej...

 

Link do komentarza

To jest bardzo stare budownictwo sufit jest betonowy nie ma w nim drewna strych jest spory ,po drugiej stronie sąsiadka ma część strychu zagospodarowana ale na tam tylko pokoje .A dach hm taka firma to robiła że siąść i płakać ale chodziłam i patrzyłam na jakieś ujście wody ale nic nie widzę .Ja mam jeszcze pociągnięte rury od centralnego na strych ale one idę od łazienki w kuchni chyba nie ma wogole ich ,i są schowane pod sufitem 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...