Skocz do zawartości

Brama garażowa z napędem - głupota pseudofachowców nie zna granic!


Recommended Posts

Głupota niektórych pseudofachowców nie zna granic - u nas podczas zakładania prowadnic, uszkodzili młotkiem nowe płytki gresu na posadzce. Wskutek tego wyrzuciłem pierwszą ekipę, zrobiłem zdjęcia uszkodzeń i od razu zareklamowałem jej pracę w firmie dystrybutora, w której kupiłem bramę i napęd wraz z usługą montażu. W sumie przy osadzaniu bramy męczyły się aż 3 kolejne ekipy... - mówi Janek, Członek Klubu Budujących Dom, który bramę garażową użytkuje od 2008 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/garaz/a/20797-brama-garazowa-z-napedem-glupota-pseudofachowcow-nie-zna-granic

Link do komentarza

swoją drogą - branża bramowa z mojego punktu widzenia jest chyba nieco zmanierowana. Po X latach od montażu zacząłem mieć problem z moją bramą garażową. Kółko do wymiany i może coś tam jeszcze. Wołam fachowca - a on cały czas od samego początku kilka razy mówi, że najchętniej, to by mi nową bramę zrobił. No ale jak chce tylko robić nowe bramy robić, to po cholerę zapisuje się do serwisu który pośredniczy w znajdowaniu fachowców do serwisu bram? Ja rozumiem, że na montażu nowej bramy zarobi więcej niż serwisie, ale bez przesady....Tylko mnie szczerze mówiąc (delikatnie mówiąc) zdenerwował....Okazało się, że oprócz wymiany kółka, trzeba było też prowadnice "przebić" trochę i oczywiście wyczyścić gruntownie wszystko....Aha - i tak trochę ku przestrodze - wiodący producent, mocno reklamowany w mediach i po niecałych 10 latach jest poważny problem z częściami zamiennymi do produktów.....może się okazać, że jak następne kółko jezdne będzie się kwalifikować do wymiany, to faktycznie będę musiał wymienić całą bramę :zalamka:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...