Skocz do zawartości

farby dekoracyjne-malować samodzielnie czy zatrudnić fachowców?


Recommended Posts

są pewne techniki dekoracyjne które można wykonać samodzielnie. Większość fajniejszych dekoracji jednak lepiej zlecić, ze względu na koszt materiałów, narzędzi, doświadczenie i wiedzę o technikach dekoracyjnych. Do tych trudnych należą trawertyn, stiuk i techniki z wykorzystaniem tych materiałów.

Firma która prowadzę robi teraz 400 metrów stiuku w Hotelu w Górach Stołowych, wcześniej w innej części hotelu robiła stiuki inna firma. Weszliśmy po nich mimo większej ceny naszych prac bo to co zostawili na ścianach przypominało raczej plastelinę niż stiuk.

Krótko powiem, kiedy sam naprawiałem samochód kosztowało mnie to wizytę u mechanika i czas. Tak samo z malowaniem, pewne rzeczy można robić samemu inne lepiej zlecić specjalistom. Ceny rzeczywiście nie są małe ale w czasie który poświęca się na dekoracje można tyle samo zarobić na malowaniu.

Manufaktura Wnętrz - dekoracje i wykończenie wnętrz
galeria efektów dekoracyjnych
Link do komentarza
Popytaj się w sklepie, poszukaj na stronie producentów farb tzw systemy dekoracyjne. Nie jestem doświadczonym użytkownikiem, ale kupując farby magnat, sprzedawca zaproponował mi katalogi z systemami dekoracyjnymi i inspiracjami tej firmy. Wziąłem je, nic nie mówiłem żonie (jak w reklamie jakiejs farby, którą widziałem kiedyś haha). Wieczorem przygotowałem ściany, i od rana jak Żonka była w pracy zacząłem malowanie. Na części ściany zrobiłem glinke wenecką. Jak żona wieczorem wróciła to była delikatnie zmieszana ale bardzo pozytywnie. A co niech ma coś od męża i się cieszy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...