Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Jaki zbiornik na deszczówkę wybrać - naziemny czy podziemny?

Recommended Posts

Wybierając zbiornik na wodę deszczową do swojej nieruchomości, możemy wybrać jedną z dwóch wersji naziemną lub podziemną. Wytypowanie konkretnego rodzaju będzie zależało od kilku czynników. Poniżej analizujemy kluczowe różnice między tymi opcjami oraz czynniki, które mogą w ten czy inny sposób wpłynąć na wybór.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/porady/96530-jaki-zbiornik-na-deszczowke-wybrac-naziemny-czy-podziemny

To zależy od zaplanowania inwestycji. Jeśli ktoś ma ochotę i siłę rozkopać po kilku latach działkę - moze być zbiornik podziemny. Zbiorniki naziemne moga byc większe od podziemnych i łatwiej je diagnozować. Nie kazdy jednak ma ochotę mięć za domem "cysternę" 5 m3 :).

• 2 tygodnie temu...

Ano w obecnych czasach, gdy długotrwałe susze utrudniają nam życie to jeśli ma się swoją działkę to magazynowanie wody deszczowej to podstawa. Wszystko zależy od działki, ja mam zbiornik na wodę deszczową 600 litrów, na moja działkę akurat no i jest naziemny, ale stoi za szklarnią więc jest dobrze ukryty, także w żadnym razie nie przeszkadza jego widok. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...