Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

baxx

baxx

Szanowni Forumowicze. Mam do Was prośbę o poradę.
Po zacieraniu wylewki zostały dość głębokie rysy (takie łuki). Wylewka była zacierana przedwczoraj. Chciałem tą wylewkę pokryć za miesiąc żywicą epoksydową na gładko (im gładziej tym lepiej), jednak chyba takie rysy będą przeszkadzać w gładkim pokryciu.

Czy da się coś z tym zrobić? Użyć jakiejś metody teraz albo po całkowitym zaschnięciu? Bardzo proszę o poradę.

baxx

baxx

Szanowni Forumowicze. Mam do Was prośbę o poradę.
Po zacieraniu wylewki zostały dość głębokie rysy (takie łuki). Wylewka była zacierana przedwczoraj. Chciałem ta wylewkę pokryć za miesiąc żywica epoksydową na gładko (im gładziej tym lepiej), jednak chyba takie rysy będą przeszkadzać w gładkim pokryciu.

Czy da się coś z tym zrobić? Użyć jakiejś metody teraz albo po całkowitym zaschnięciu? Bardzo proszę o poradę.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Wszystkie informacje podane przez firmy elektryczne wykonawcze, które tutaj wyrażają opinię są oczywiście cenne i z życia, ale podanie powierzchni domu niczego za bardzo nie wnosi do sprawy. Trzeba przecież podać poglądowo ilość punktów, jakich punktów, co to za instalacja (może być przecież tzw.  inteligentna), najlepiej pokazac zdjęcie rozdzielnicy i wtedy może oko zbieleć i te kilometry kabla. Widziałem, jak mój sąsiad elektryk wymieniał instalację w mieszkaniu w bloku po totalnym remoncie do gołych scian i szlichty, pomagałem, robiłem bruzdy, punktów nie było zbyt dużo - kilka włączników, kilka "żarówek" a przewodów "w nieskończoność". A propos tablicy w domu inteligentnym od 1:13.    
    • Jeśli takie zadanie wyszczególniono w umowie, to powinna. Jeśli natomiast takiego punktu w umowie nie było, to niby z jakiej paki?
    • Gość Elektryk
      Witam ja za instalacje standard bez wydziwien sama robocizna domek do 150m2 12tys zl mieszkanie do 70m2 3000zl. Mam firmę uprawnienia i daję gwarancję na 10lat. Robię dobrze nikt nie narzeka a zleceń mi nie brakuję. Wiem że są artysci i robią za połowę ceny z materiałów np z castoramy gdzie przewody mają zawężone przekroje kiepską izolację.
    • A transport gratis? Obrzucenie ziemią też miało być w cenie usługi? Szef nie był głupi i na równanie gruntu się nie pisał, nawet w umowie. Umowa była tylko na ogrodzenie, a nie na wyrównanie gruntu względem tegoż ogrodzenia. Nie bronię ich, bo przynajmniej mogli Cię uświadomić, ale wystarczy pooglądać "Galerię fuszerki" i potem już nic nie zdziwi. Żeby to miało sens, tam trzeba pewnie ze dwa auta po 18 ton wrzucić żeby to wyrównać. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Wiem jednak nie powinna zrobic to firma wykonującą usługę? Zwłaszcza że szef firmy był na wycenie więc  wiedział z czym ma do czynienia. Nawet umowa była przed wstępna stąd wycena a nie oszukujmy się 40 zł tona ziemi to raczej większej różnicy w cenie nie robi
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...