Skocz do zawartości

Wystające puszki elektryczne


Recommended Posts

Witam. Mam problem z pogranicza elektryki i wykończenia ściany. Mianowicie po usunięciu dekoracji ze ściany - kamień dekoracyjny, puszki elektryczne w gniazdkach wystają ok 8-10mm. Te które się udało zostały skrócone lub zlikwidowane. Natomiast są 4 koło siebie w dolnej części ściany, które muszą zostać. Są koło sobie, do nich jest panel z 4 gniazdkami podwójnymi. Osadzane puszki są płytki i  były osadzane płytko, trudno będzie je wymienić bez dodatkowego pogłębiania otworów, skrócić się ich nie da bo nie będzie wtedy możliwości mocowania gniazdek. Czy są jakieś rozwiązania by nie trzeba było kłuć ściany?  Puszki są w miejscu niewidocznym, nie musi być pięknie. Do głowy przychodzi mi tylko ogipsowanie ich, a może  są jakieś osłony zewnętrzne na takie puszki? 
 

Link do komentarza

Nie można ich zlicowac mechanicznie. Może się wszystko rozlecieć. Może naciąć bez wyrwania ze ściany? Tak głośno myślę. Chyba, że jakaś dekoracja wokół puszek z panelem 8-10 mm - płyta g-k lub jak proponuje Kolega podczytywacz. Tu już raczej w grę wchodzi kreatywność i gust.

Tu podobny temat, ale w druga stronę - za głęboko osadzone.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...