Skocz do zawartości

Hyde-Park przeniesiony


Recommended Posts

14 minut temu, animus napisał:

Redakcja  i tak była mocno tolerancyjna w tym względzie.

 

Tak, jak mówiłam. Najpierw powypisywali się z klubów i przeniosło się wszystko do wątku w Hyde Park.

Bywało, że dałam się sprowokować i popełniłam jakiś niestosowny wpis podtrzymujący tę goownoburzę :icon_rolleyes:

Niestety krew nie woda :bezradny:

Gdyby dyskusja toczyła się nadal w klubach, na wątku nie byłoby tego, co było. Ale jakiś czas temu skasowałeś wątki w klubach Animus.

I to jest pokłosie.

Link do komentarza
37 minut temu, daggulka napisał:

Gdyby dyskusja toczyła się nadal w klubach, na wątku nie byłoby tego, co było. Ale jakiś czas temu skasowałeś wątki w klubach Animus.

I to jest pokłosie.

No niestety ja widzę to inaczej.

Przez to, że dyskusja przeniosła się do wątku Hyde Parku, to usunąłem zbędne tematy, na których już nikt nie pisał od dawna.

 

Na początku nie tolerowałaś wpisów typowo politycznych w swoim wątku, a jak Czesław i ekipa  wynieśli się Klubów, zabrakło adwersarzy,  to zaczęliście ich atakować w wątku Hyde Parku.

Sama zamieszczałaś tego typu wpisy i powadziłaś zażarte dyskusje,  prześledź swój temat ze 2 miesiące w tył.

Część Waszych kłótni została też wycięta przez Bajbage.

Redakcja prosiła i upominała Was o zaprzestanie produkowania tego błota. 

Niestety nieskutecznie,

Stworzono Wam możliwości, otwierając Kluby, ale użytkownicy forum niestety "jacy są, każdy widzi". 

Teraz precesje? Trzeba dorosnąć i tyle.

:bezradny:

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
7 minut temu, animus napisał:

No niestety ja widzę to inaczej.

Przez to, że dyskusja przeniosła się do wątku Hyde Parku, to usunąłem zbędne tematy, na których już nikt nie pisał od dawna.

 

To nie jest tak do końca, Animus. Idąc Twoim tokiem rozumowania, jeśli nikt nie pisał na wątku o odchudzaniu przez długie miesiące, to redakcja powinna go zamknąć? No nie. Po kilku tygodniach, miesiącach ktoś coś wrzuci i dyskusja się ożywia.

Raczej mam podejrzenie, że niewygodne były dla Ciebie te wątki i ciążyła Ci ich moderacja. Czy tak nie było?

Wspomnę również, że sam tam pisałeś, wklejałeś rozmaite linki i tez produkowałeś "błoto" ;)

 

7 minut temu, animus napisał:

Na początku nie tolerowałaś wpisów typowo politycznych w swoim wątku, a jak Czesław i ekipa  wynieśli się Klubów, zabrakło adwersarzy,  to zaczęliście ich atakować w wątku Hyde Parku.

 

Atakować? Raczej wchodzić w dyskusję. Dyskusję, która powinna toczyć się - to prawda - w klubach.

 

7 minut temu, animus napisał:

Sama zamieszczałaś tego typu wpisy i powadziłaś zażarte dyskusje,  prześledź swój temat ze 2 miesiące w tył.

 

Jak już napisałam, krew nie woda ... czasem poczytam i szlag mnie trafi, to odpowiem.

 

7 minut temu, animus napisał:

Część Waszych kłótni została też wycięta przez Bajbage.

Redakcja prosiła i upominała Was o zaprzestanie produkowania tego błota. 

Niestety nieskutecznie,

 

To prawda.

 

7 minut temu, animus napisał:

Stworzono Wam możliwości, otwierając Kluby, ale użytkownicy forum niestety "jacy są, każdy widzi". 

Teraz precesje? Trzeba dorosnąć i tyle.

:bezradny:

 

Stworzono kluby, w których zamknąłeś wątki. Brawo.

I nie jest tak, że nikt tam nic nie pisał od bardzo długiego czasu. Przyznaj. Sama wrzucałam posty nie tak dawno temu.

Po ich kasowaniu totalnie chlew rozlał się na wątek w Hyde Parku, a zaczął się wylewać w momencie wypisania się naczelnego prowodyra Zenka z klubów.

Tak było, czy nie?

Uważam za niesłuszne skasowanie wątków w klubach. Zenek i inni, po kolejnych upomnieniach, wróciliby do klubów. Niestety nie ma do czego wracać.

Nie zamierzam uczestniczyć w wątku Hyde Park w klubach, ponieważ to nie jest jego miejsce.

Link do komentarza

 

20 minut temu, animus napisał:

Możecie teraz wypisywać co Wam leży na serduchu w tym temacie,  dla mnie to same plusy, zwłaszcza, że ja już nie muszę moderować tego tematu,

 

I to jest sedno, Animus ;)

Trzeba było tak od razu :)

Napisać: słuchajcie, mam dość tego co się tu odwala i kasuję wątki, bo nie chcę ich moderować. Niech założy ktoś inny i się z tym buja. A nie zasłaniać się tym, że nikt nie zagląda, czy inne takie  ;)

Prawda Cię wyzwoli, Animus  :)

Nie lubię kombinacji, owijania w bawełnę, czy pokrętnych intryg, ponieważ jestem zerojedynkowa i tak też działam.

No ale stało się, co się stało. Pomimo tego wszystkiego i mojej niewyparzonej twarzy, pamiętaj, że nie jestem Twoim wrogiem ...  i tyle.

Link do komentarza
34 minuty temu, daggulka napisał:

 

To nie jest tak do końca, Animus. Idąc Twoim tokiem rozumowania, jeśli nikt nie pisał na wątku o odchudzaniu przez długie miesiące, to redakcja powinna go zamknąć? No nie. Po kilku tygodniach, miesiącach ktoś coś wrzuci i dyskusja się ożywia.

Mylisz pojęcia,  w wątku o odchudzaniu nikt nie pisał, bo nie był poruszany ten temat na całym Forum, a tu przeciwnie tematy były poruszane wręcz zażarcie, :hahaha2: ale w Twoim wątku prowadzono te dyskusje na co przyzwalałaś.:bezradny: 

34 minuty temu, daggulka napisał:

Raczej mam podejrzenie, że niewygodne były dla Ciebie te wątki i ciążyła Ci ich moderacja. Czy tak nie było?

Tu się zgodzę.

34 minuty temu, daggulka napisał:

Wspomnę również, że sam tam pisałeś, wklejałeś rozmaite linki i tez produkowałeś "błoto" ;)

Tak ale nie w Hyde Parku,  tylko w Klubie w dziale "do produkcji błota". :takaemotka:

34 minuty temu, daggulka napisał:

Stworzono kluby, w których zamknąłeś wątki. Brawo.

Przecież Kluby są cały czas i wpisy może robić, można zakładać nowe tematy i własne Kluby, tylko jest jeden problem, trzeba chcieć.

34 minuty temu, daggulka napisał:

I nie jest tak, że nikt tam nic nie pisał od bardzo długiego czasu. Przyznaj. Sama wrzucałam posty nie tak dawno temu.

Co z tego, że coś tam napisałem, jak nikt nawet pewnie tego nie czytał, trwała zażarta dyskusja w konkurencyjnym temacie. :bezradny:

34 minuty temu, daggulka napisał:

Po ich kasowaniu totalnie chlew rozlał się na wątek w Hyde Parku, a zaczął się wylewać w momencie wypisania się naczelnego prowodyra Zenka z klubów.

Tak było, czy nie?

Nie, najpierw totalny chlew rozlał się na wątek w Hyde Parku i długi czas trwały w nim zażarte dyskusje  a dopiero skasowałem zbędne tematy.

 

34 minuty temu, daggulka napisał:

Uważam za niesłuszne skasowanie wątków w klubach. Zenek i inni, po kolejnych upomnieniach, wróciliby do klubów. Niestety nie ma do czego wracać.

Sami wybraliście tak,  teraz rozglądacie się szukając winnego, trzeba spojrzeć w lustro.:hug:

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
3 minuty temu, animus napisał:

Sami wybraliście tak,  teraz rozglądacie się szukając winnego, trzeba spojrzeć w lustro.:hug:

 

My wybraliśmy skasowanie wątku w klubach? Nie przypominam sobie, żeby cokolwiek takiego wybierała  ;)

To był taki wentyl. Jak wchodziła Redakcja i pisała "dość", wtedy ludzie szli jak owieczki do Klubów, albo zarzucali temat.

Ale rozumiem, że ciążyło Ci prowadzenie tych wątków, bo moderacja nigdy nie jest łatwą sprawą ;)

 

Link do komentarza
5 minut temu, daggulka napisał:

 

 

I to jest sedno, Animus ;)

Trzeba było tak od razu :)

Napisać: słuchajcie, mam dość tego co się tu odwala i kasuję wątki, bo nie chcę ich moderować. Niech założy ktoś inny i się z tym buja. A nie zasłaniać się tym, że nikt nie zagląda, czy inne takie  ;)

Prawda Cię wyzwoli, Animus  :)

Nie lubię kombinacji, owijania w bawełnę, czy pokrętnych intryg, ponieważ jestem zerojedynkowa i tak też działam.

No ale stało się, co się stało. Pomimo tego wszystkiego i mojej niewyparzonej twarzy, pamiętaj, że nie jestem Twoim wrogiem ...  i tyle.

Jeżeli taka jest Twoja prawda, to przykro to czytać. :bezradny:

Cała wina spada na Cebie niestety, to jest Twój temat, Ty przyzwalałaś i wręcz uczestniczyłaś w produkcji "błotka"  i teraz musisz to "wziąć na klatę".  

Dagmara bądź mężczyzną i nie wymiękaj.  

 

Link do komentarza
Przed chwilą, animus napisał:

Jeżeli taka jest Twoja prawda, to przykro to czytać. :bezradny:

Cała wina spada na Cebie niestety, to jest Twój temat, Ty przyzwalałaś i wręcz uczestniczyłaś w produkcji "błotka"  i teraz musisz to "wziąć na klatę".  

Dagmara bądź mężczyzną i nie wymiękaj.  

 

 

Cóż, drogi Animusie - w przeciwieństwie do Twoich wątków w Klubach i Twojej w nich moderacji, ja nie byłam moderatorem wątku w Hyde Parku i tak naprawdę nic nie mogłam  ;)

Link do komentarza
Przed chwilą, daggulka napisał:

 

Cóż, drogi Animusie - w przeciwieństwie do Twoich wątków w Klubach i Twojej w nich moderacji, ja nie byłam moderatorem wątku w Hyde Parku i tak naprawdę nic nie mogłam  ;)

Nadal wypierasz to co dobre i zdrowe dla organizmu, nie żyj tak, :th_girl_hideface: nie reagowałaś, a wręcz przyzwalałaś podkręcając swoimi wpisami ten potok myśl,  no weź poczytaj  Hyde Park.:hug:

Link do komentarza
Przed chwilą, animus napisał:

Nadal wypierasz to co dobre i zdrowe dla organizmu, nie żyj tak, :th_girl_hideface: nie reagowałaś, a wręcz przyzwalałaś podkręcając swoimi wpisami ten potok myśl,  no weź poczytaj  Hyde Park.:hug:

 

Przecież napisałam, że nie jestem święta i czasem śrubka się przekręca ;)

Jednakże nadal i nieustannie uważam, że Hyde Park nie był odpowiednim miejsce do tych dyskusji. Do tego służą Kluby, w których pozamykałeś wątki.

 

Link do komentarza

 

 

10 minut temu, daggulka napisał:

 

Przecież napisałam, że nie jestem święta i czasem śrubka się przekręca ;)

Jednakże nadal i nieustannie uważam, że Hyde Park nie był odpowiednim miejsce do tych dyskusji. Do tego służą Kluby, w których pozamykałeś wątki.

 

Myślałem, że już tak zostanie, nikt zbytnio nie reagował,   długo to trwało, Tobie to pasowało, więc pozamykałem wątki.  :bezradny:

 

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Przed chwilą, animus napisał:

 

 

Myślałem, że już tak zostanie, nikt zbytnio nie reagował,  bo długo to trwało, Tobie to pasowało, więc pozamykałem wątki.  :bezradny:

 

 

Czy mi pasowało? Nie wiem, czy mi pasowało.

Po ostatnim (bodajże kole miesiąca temu) moim wielkim wynaturzeniu .... wrrrróć .... wynurzeniu na pół strony w stylu "Po cóż tu jesteśmy i dokąd zmierzamy? Zostawmy to wszystko i wyjedźmy w Bieszczady! Odpuśćmy politykę i bądźmy już przyjaciółmi!", po którym było zaledwie kilka dni spokoju, odpuściłam.  Bo cóż innego mogłam zrobić? Zrzucić ze schodów? Nie mam możliwości. Potraktować z karata? Jak? Na odległość?! Powiedzieć: spieprzać do klubów? Jak, skoro nie ma wątków w klubach! ;)

Link do komentarza
4 godziny temu, animus napisał:

Na początku nie tolerowałaś wpisów typowo politycznych w swoim wątku, a jak Czesław i ekipa  wynieśli się Klubów, zabrakło adwersarzy,  to zaczęliście ich atakować w wątku Hyde Parku.

Nie wiem kto to jest Czesław i ekipa, ale widzę to całkiem inaczej.

Kasowałeś kolego z byle głupoty co się dało, to i się ludzie wynieśli, bo po co mają pisać na Berdyczów.

Sam zadałem Ci pewnego razu pytanie  o powód skasowania mojego wpisu, no i co?, no i nic, dostałem głupią odpowiedź na skrzynkę że nie możesz mi tego wyjaśnić.

Nooooooooooooo, najwyższa tajemnica kufa mać moderatorska.

No i tyle w temacie.

 

 

Link do komentarza
4 godziny temu, daggulka napisał:

Przecież napisałam, że nie jestem święta i czasem śrubka się przekręca ;)

DAga nie tłumacz się bo żadnej Twojej winy ja tu nigdzie nie widzę.

Bardzo dobrze że podejmujesz niektóre tematy i bronisz swojego stanowiska jak lwica jakaś, czy cuś, co nie.:icon_mrgreen:

Kiedyś było trochę nerwowo, ale teraz wszystko się uspokoiło, więc nie wiem dlaczego niby jedno miejsce jest dobre a inne be.

Ostatni temat był o bonach dla emerytów, to też polityka czy jak?

No jak tak będziemy patrzeć to wszystko będzie polityką, a to przeca życie nasze codzienne.:bezradny:

 

 

Link do komentarza
3 godziny temu, demo napisał:

Nie wiem kto to jest Czesław i ekipa, ale widzę to całkiem inaczej.

Kasowałeś kolego z byle głupoty co się dało, to i się ludzie wynieśli, bo po co mają pisać na Berdyczów.

Sam zadałem Ci pewnego razu pytanie  o powód skasowania mojego wpisu, no i co?, no i nic, dostałem głupią odpowiedź na skrzynkę że nie możesz mi tego wyjaśnić.

Nooooooooooooo, najwyższa tajemnica kufa mać moderatorska.

No i tyle w temacie.

 

 

Bluzgi są kasowane wszędzie, więc nie wprowadzałem niczego nowego, ale wszystkim trudno jest dogodzić, moderator z góry jest skazany na porażkę. :bezradny:

Link do komentarza
18 godzin temu, daggulka napisał:

Po ich kasowaniu totalnie chlew rozlał się na wątek w Hyde Parku, a zaczął się wylewać w momencie wypisania się naczelnego prowodyra Zenka z klubów.

Tak było, czy nie?

Uważam za niesłuszne skasowanie wątków w klubach. Zenek i inni, po kolejnych upomnieniach, wróciliby do klubów. Niestety nie ma do czego wracać.

Bez sensu - szukasz winnego, to poczytaj sobie wstecz - i znajdziesz, kto co wklejał, kto to popierał i jakim jezykiem się posługiwał - i kiedy odpowiadał, reagował na to zenek.

ODPOWIADAŁ, REAGOWAŁ - jak nie wiesz, co znaczy to słowo, to przypomnę. Odpowiada sie, REAGUJE -  na kwestię, nie inicjuje ją.

Więc poszukaj sobie, kto co inicjował - i nie opowiadaj głupot o zenku. 

 

Niezależnie od powyższego - ostatnio żadnego chlewu nie widziałem z żadnej strony - była wymiana zdań - i tyle.

Poza tym były tematy społeczne, nie polityczne. Bony turystyczne, płaca średnia czy minimalna - to sprawy społeczne.

No ale to też za dużo jak na problemy dnia codziennego... jak widać...

 

Z drugiej strony - nie wiem, daga - dlaczego ci zależy na tym, by był to temat dostępny dla wszystkich, skoro i tak uczestnicy tematu nie zmieniali się od dłuższego czasu? Z trzeciej strony - przerzucenie tematu do klubu ogranicza dostęp nowych uczestników rzeczywiście.

11 godzin temu, animus napisał:

Bluzgi są kasowane wszędzie, więc nie wprowadzałem niczego nowego, ale wszystkim trudno jest dogodzić, moderator z góry jest skazany na porażkę. :bezradny:

Prawda.

Link do komentarza
2 godziny temu, zenek napisał:

Bez sensu - szukasz winnego, to poczytaj sobie wstecz - i znajdziesz, kto co wklejał, kto to popierał i jakim jezykiem się posługiwał

Dagmara weź na spokojnie, pomyśl, Podczytywacz albo Prezes czy inny user, potrafi w formie żartu lub niewiedzy umieszczać różne newsy, które mają  wywołać goownoburzę  we wątku, informacje spreparowane, obraźliwe czasem prawdziwe, ale podane po zbójecku, przesyłane za pośrednictwem społecznościowego portalu, z którego korzystają, tam się posiłkują.

Ja z jakiś "fezbuków" nie korzystam, moje dzieci też mają wyuczony dystans do tego typu śmietników. 

 

 

Link do komentarza

Dlatego, jako wentyl (kiedy już się komuś uleje od tego dobrobytu) powinien być do dyspozycji wątek w klubach, gdzie można sobie wstawiać, co kto uważa, punktować jak ja to robiłam i się wypowiadać. I wtedy jest to widoczne tylko dla zaproszonych i aktywnych klubowiczów.

Nadal uważam, że wątek w Hyde Park nie jest to tego przeznaczony. I nadal uważam, że najlepszym rozwiązaniem był wątek polityczny w klubach do tego typu dysput. Kwestia tego, że się wszyscy rozbestwili jak bicz dziadowski i zrobili sobie polityczny z Hyde Parku.

18 godzin temu, demo napisał:

 

Kasowałeś kolego z byle głupoty co się dało, to i się ludzie wynieśli, bo po co mają pisać na Berdyczów.

 

 

Tu się zgodzę, mogło to być powodem zaprzestania pisaniny w klubach. Tym bardziej że pamiętam kilka sytuacji, kiedy użytkownicy mieli pretensje o kasowanie wpisów. A to przecież jest klub - tylko i wyłącznie dla kilku osób tam zaproszonych, które mają ochotę przekopywać się o rację. Nikt inny tego nie widział. Więc po co nad wyraz kasować?

To było właściwe miejsce na "błoto", jeśli już się zdarza. Nie Hyde Park.

Link do komentarza
5 godzin temu, Redakcja napisał:

Zwracam Wam uwagę na bardzo ważną kwestię - to nie jest forum o tematyce politycznej. Rozumiem, że i takie tematy będą poruszane, ale dla tego forum powinny być na marginesie.

Marcin

 

Jak najbardziej się z tym zgadzam. Dlatego właśnie powstały Kluby ;) 

Z daleka od wątków głównych. Bez wstępu osób postronnych. Raptem kilka tematów.

I to rozwiązanie według mnie było najlepsze :)

 

Skoro Animus miał dość, mogę otworzyć osobny klub na tematy wrażliwe i moderować, nie ma sprawy :)

 

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
18 godzin temu, demo napisał:

Kasowałeś kolego z byle głupoty co się dało, to i się ludzie wynieśli, bo po co mają pisać na Berdyczów.

49 minut temu, daggulka napisał:

Tu się zgodzę, mogło to być powodem zaprzestania pisaniny w klubach. Tym bardziej że pamiętam kilka sytuacji, kiedy użytkownicy mieli pretensje o kasowanie wpisów.

 

Złapałaś się mydła i myślisz, że się utrzymasz, przecież pytałem Was, wszystkich szukałem moderatorów do tematów , nikt się nie zgodził, ale pretensje to macie, prawda.  :takaemotka:   

Link do komentarza
1 minutę temu, animus napisał:

Złapałaś się mydła i myślisz, że się utrzymasz, przecież pytałem Was, wszystkich szukałem moderatorów do tematów , nikt się nie zgodził, ale pretensje to macie, prawda.  :takaemotka:   

 

Trzeba było prosto: bierzcie te wątki, ja odpadam i zamykam jutro, jeśli nikt nie weźmie. Krótki, ale jakże treściwy przekaz ;)

A nie takie tam obietnice z odwleczonym na później, jak grom z jasnego nieba, pokryciem  :icon_biggrin: I po cichaczu jeszcze  :icon_rolleyes:

 

 

Link do komentarza
1 minutę temu, daggulka napisał:

 

Trzeba było prosto: bierzcie te wątki, ja odpadam i zamykam jutro, jeśli nikt nie weźmie. Krótki, ale jakże treściwy przekaz ;)

A nie takie tam obietnice z odwleczonym na później, jak grom z jasnego nieba, pokryciem  :icon_biggrin: I po cichaczu jeszcze  :icon_rolleyes:

 

 

Na wszystko widzę  masz odpowiedź, nauki pobierałaś u mistrza Czesława?:hahaha2:

Moja wina? Przepraszam Was wszystkich. :takaemotka:

5 godzin temu, Redakcja napisał:

Zwracam Wam uwagę na bardzo ważną kwestię - to nie jest forum o tematyce politycznej. Rozumiem, że i takie tematy będą poruszane, ale dla tego forum powinny być na marginesie.

Marcin

Ja poszedłbym dalej i wszystkie tematy nie związane z budownictwem przeniósłbym do Klubu.

 

To uniemożliwi ostatecznie tego typu produkcję "błota" na Forumie na zewnątrz, nie będzie próby wykorzystania następnego wątku nie związanego z budownictwem w takim celu.

 

Przychodzi sobota i niedzieli, trochę więcej alkoholu i .....................:takaemotka: 

Link do komentarza
4 minuty temu, animus napisał:

Na wszystko widzę  masz odpowiedź, nauki pobierałaś u mistrza Czesława?:hahaha2:

Moja wina? Przepraszam Was wszystkich. :takaemotka:

 

Tiiiia ....

 

4 minuty temu, animus napisał:

Ja poszedłbym dalej i wszystkie tematy nie związane z budownictwem przeniósłbym do Klubu.

 

Nie zgadzam się. Dział Hyde Park to nie tylko ten temat obecnie przeniesiony, ale mnóstwo innych tematów pozabudowlanych.

Na każdym szanującym się Forum jest dział Hyde Park dla aktywu.

 

Link do komentarza
6 minut temu, animus napisał:

Moja wina? Przepraszam Was wszystkich. :takaemotka:

Ja cię nie winię, i kamieniem nie rzucę :)

 

1 minutę temu, daggulka napisał:

Na każdym szanującym się Forum jest dział Hyde Park dla aktywu.

Jak to dla aktywu - nie dla wszystkich?

Czyli wydzielone - jak klub?

Link do komentarza
Przed chwilą, animus napisał:

Jestem za a nawet przeciw, tylko czy inni Twojej  moderacji nie uznają za stronniczą

Próbuj brawo. 

 

Szczerze? Tam nie byłoby prawie żadnej moderacji. Kasowałabym jedynie inwektywy.

Tylko.

 

 

Przed chwilą, zenek napisał:

Jak to dla aktywu - nie dla wszystkich?

Czyli wydzielone - jak klub?

 

Kto chce, pisze, kto nie, to nie. Przymusu nie ma. Tak, jak dotąd.

 

Link do komentarza
8 minut temu, zenek napisał:

Ja cię nie winię, i kamieniem nie rzucę :)

Dzięki. :hug:

8 minut temu, daggulka napisał:

 

Szczerze? Tam nie byłoby prawie żadnej moderacji. Kasowałabym jedynie inwektywy.

Tylko.

A co ja kasowałem?

Nie da się wywalić jednego słowa/zdania,  trzeba wychlastać cały post, przez jeden wyraz czy obrazek z przekleństwem  wklejony lub nawet powielony w odpowiedzi przez kogoś wcześniej.:takaemotka:

 

Nie masz wiedzy na temat moderacji, prawda?:scratching:

Ale pretensje są, :bezradny:

Wybaczam.:hug:

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
2 minuty temu, animus napisał:

Dzięki. :hug:

A co ja kasowałem?

Nie da się wywalić jednego słowa/zdania,  trzeba wychlastać cały post, przez jeden wyraz czy obrazek z przekleństwem  wklejony lub nawet powielony w odpowiedzi przez kogoś wcześniej.:takaemotka:

 

Tu nie chodzi i przekleństwa Animus. Masz bardzo błędne pojęcie. Dorośli jesteśmy, nie jesteśmy w przedszkolu. W Polsce żyjemy, tutaj niektóre słowa są używane jako przecinki. Chodziło mi o bluzgi kierowane do adwersarzy. Takie chamskie. I tylko tyle.

Link do komentarza
3 minuty temu, daggulka napisał:

 

Tu nie chodzi i przekleństwa Animus. Masz bardzo błędne pojęcie. Dorośli jesteśmy, nie jesteśmy w przedszkolu. W Polsce żyjemy, tutaj niektóre słowa są używane jako przecinki. Chodziło mi o bluzgi kierowane do adwersarzy. Takie chamskie. I tylko tyle.

Takie czy inne to i tak nie da się...

6 minut temu, animus napisał:

Nie da się wywalić jednego słowa/zdania,  trzeba wychlastać cały post, przez jeden wyraz czy obrazek wklejony lub nawet powielony w odpowiedzi przez kogoś wcześniej.:takaemotka:

 

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
35 minut temu, daggulka napisał:

Szczerze? Tam nie byłoby prawie żadnej moderacji. Kasowałabym jedynie inwektywy.

Tylko.

Brawo!!!!!, Daga na prezydenta... znaczy moderatora, tylko czy nie będze tam słusznych inwektyw np. Arusiowych i mniej słusznych Zenkowych?.

Bo ja to wiadomo, takowych całkowicie i w całej rozciągłości - nie używam.

36 minut temu, zenek napisał:

Ja cię nie winię, i kamieniem nie rzucę :)

Dupoliz. A to dlaczego się wyniosłeś z klubów???.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
5 minut temu, demo napisał:

 

Bo ja to wiadomo, takowych całkowicie i w całej rozciągłości - nie używam.

 

 

Bo potrafisz owijać w bawełenkę ;)

 

1 minutę temu, animus napisał:

 

Ale próbuj, zakładaj, użyj nawet tych samych  tytułów tematów, nie będę miał pretensji, wręcz przeciwnie.

Zobaczymy, 

 

Przyjdzie odpowiedni czas. Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech :icon_razz::icon_biggrin:

Link do komentarza
10 minut temu, demo napisał:

Dupoliz. A to dlaczego się wyniosłeś z klubów???.

Zenon się wyniósł bo ktoś mocno paskudził na Religię i to bez zahamowań, a ja nie dawałem już rady tego sprzątać, każdy miał pretensje, jeden pisał nie ruszaj, a drugi usuwaj, tego się nie pogodzi nie ma jak. :bezradny:     

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
3 minuty temu, animus napisał:

a ja nie dawałem już rady tego sprzątać, każdy miał pretensje, jeden pisał nie ruszaj, a drugi usuwaj, tego się nie pogodzi nie ma jak.

Czyli nawet kurs nie pomógł.xD

O jak mi przykro że miałeś takie rozterki. Wiesz może nie każdy się nadaje do tej roboty.:scratching:

Link do komentarza
2 godziny temu, animus napisał:

Prezes czy inny user, potrafi w formie żartu lub niewiedzy umieszczać różne newsy, które mają  wywołać goownoburzę  we wątku, informacje spreparowane, obraźliwe czasem prawdziwe, ale podane po zbójecku

 

Oooooooooo, przepraszam uprzejmie, ale nie zgadzam się.

Jakie to spreparowane, obraźliwe czy też broń Boże nieprawdziwe informacje zapodawałem?

Mało że na pewno nie spreparowane, to często bardzo bardzo mocno sprawdzane i uzyskiwane z wiarygodnych źródeł (przeważnie na stronach "gov-u" sprawdzanych) 

Więc nieprawda.

 

Cytat

Przesyłane za pośrednictwem społecznościowego portalu, z którego korzystają, tam się posiłkują.

 

Bzdura.

Wiem że społecznościowe portale nie są otwierane przez osoby które ich nie użytkują, dlatego nigdy nie wklejałem linków otwierających się tylko ich użytkownikom.

 

Cytat

Ja z jakiś "fezbuków" nie korzystam, moje dzieci też mają wyuczony dystans do tego typu śmietników. 

 

Portal jak portal.

Wczoraj dzięki niemu mój kumpel odnalazł klucze, które zgubił podczas spaceru z psem do paczkomatu.

Cały plik kluczy - do biura, do mieszkania, do garażu.....

Zadzwonił do mnie szczęśliwy i przekonany o sile "fezbuków" i radości z jego posiadania, bo wymienianie iluś tam wkładem w drzwiach byłoby katastrofą.

Sam więc widzisz że zdania mogą być rozbieżne.

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...