Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Armatura wodociągowa


Recommended Posts

Jedna z najbardziej znanych firm z branży wodociągowej w Polsce i w europie. Fabryka zlokalizowana jest w pierwszej stolicy Polski w Gnieźnie. Posiadamy własną odlewnię żeliwa oraz malarnię proszkową. Nasz wyspecjalizowany zespół inżynierów, bogate zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży wodociągowej owocuje najlepszymi produktami w odniesieniu jakość do ceny. Każdy proces naszej produkcji jest dokładnie monitorowany i kontrolowany przez wydział kontroli wewnętrznej. Dodatkowo poprawność wykonania danego produktu, jego pokrycia antykorozyjnego badają dwie jednostki zewnętrzne - w Polsce i zagranicą.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo hydranty przeciwpożarowe:nadziemne i podziemne, zasuwy kołnierzowe, zasuwy do przyłączy domowych (gwintowane), zdroje do wody pitnej, złącza, kształtki, nawiertki i wiele..wiele innych  produktów z branży wodociągowo-kanalizacyjnej

 

Nasza tradycja i zaangażowanie w każdy wytwarzany produkt owocują coraz to szerszym spektrum działania. nasze produkty stosowane są już prawie we wszystkich zakładach wodociągowych w kraju, ale również prowadzimy sprzedaż wysyłkowa zagranicę.

 

Zaufaj polskiej mysli technologicznej - zaufaj akwie.

www.akwa.com.pl

www.akwa.com.pl/odlewnia-zeliwa/

 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...